Arnoldas ir Gitana Kulbokai: atsisveikinę su NBA iškėlė vestuves Lietuvoje

Arnoldas ir Gitana Kulbokai / Žurnalas „Žmonės“
Arnoldas ir Gitana Kulbokai / Žurnalas „Žmonės“
Šaltinis: Žmonės
2022-07-27 12:00
AA

Saulėtą liepos 22-osios popietę prie altoriaus žengė praėjusį sezoną NBA įsitvirtinti bandęs krepšininkas Arnoldas Kulboka (24) ir jo sutuoktinė Gitana (23). Vilniaus Šv. Kazimiero bažnyčioje vykusi ceremonija nepaliko abejingų.

Per vestuves pora nejaukiai pasijuto tik dėl to, kad pusdieniui teko atsisveikinti su jau anksčiau sumainytais žiedais – dar prieš dvejus metus amžiną meilę jiedu prisiekė Vilniaus santuokų rūmuose.

Po ceremonijos bažnyčioje visi pervažiavo į Trakų Vokės dvarą, kur vyko siautulinga šventė. „Net fotosesiją paskubinome, nes troškome greičiau prisijungti prie Trakų Vokės dvaro sodyboje vykstančios šventės“, – šypsosi Gitana.

Iš jos namo pora grįžo tik penktą ryto prarėktais balsais ir nutrintomis kojomis, bet abu sutartinai sako, kad tikrai viską pakartotų. Sutuoktiniai teigia, kad ši šventė visų pirma skirta artimiausiems žmonėms, kurių per šešerius bendro gyvenimo metus sutiko išties nemažai.

Paklaustas, kas paliko didžiausią įspūdį, Arnoldas neslėpė: „Nebuvo baimės ir didžiulio jaudulio, nes jau esame susituokę, tačiau laukiant prie altoriaus vis tiek sugriebė už širdies akimirka, kai Gitanos tėtis lydėjo ją pas mane.“

„Nors nejaučiau nerimo, žinoma, apsiašarojau. Išgirdome gražių linkėjimų, kad savo santykiais rodytume pavyzdį atžalai ir nenustotume domėtis kitais dalykais“, – sutuoktiniui antrino Gitana.

Jųdviejų ryšį dar labiau sustiprino kovo viduryje JAV gimęs Elijas, kuris su tėvais jau greitai kelsis į Graikiją. Šią Pietų Europos šalį pora pasirinko ne tik dėl gerų sąlygų šeimai, bet ir dėl Arnoldo karjeros krepšinyje – jam žadamas kur kas svarbesnis vaidmuo komandoje. Gal šioje šalyje juos vėl aplankys jausmas, kad rado namus.

Interviu ir gražiausios šventės akimirkos – tik šios savaitės žurnale „Žmonės“: