Arnoldas Schwarzeneggeris jį palikusią žmoną Marią Shriver vadina viso gyvenimo meile

Arnoldas Schwarzeneggeris ir Maria Shriver / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Arnoldas Schwarzeneggeris ir Maria Shriver / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-01-22 10:44
AA

Nepalaužiamasis Arnoldas Schwarzeneggeris tikrame gyvenime visgi nėra bejausmis robotas kiborgas Terminatorius ir turi žmogiškųjų silpnybių. Žinomas 65-erių vyras kalbėdamas su televizijos vedėju Mario Lopezu pramoginėje JAV laidoje „Extra“, ne tik papasakojo apie savo pirmąjį pagrindinį vaidmenį po dešimties metų juostoje „Paskutinė tvirtovė“, bet ir prisipažino, kad jį palikusi žmona Maria Shriver yra jo gyvenimo meilė.

Kalbėdamas apie savo herojų, šerifą Rėjų Ovensą filme „Paskutinė tvirtovė“, A.Schwarzeneggeris atsakė ir į asmeninius klausimus. „Viskas klostosi gerai. Tačiau už visa tai turiu būti dėkingas savo žmonai, kuri buvo nuostabi ir sunkiomis akimirkomis sugebėjo viską išlaikyti savo vietose. Ji nuostabi motina, kai pažiūriu į savo vaikus, suprantu, kad mums viskas puikiai pavyko. Tai tikrai Marios nuopelnas“, – jausmingai kalbėjo aktorius ir buvęs Kalifornijos gubernatorius. Vedėjo paklaustas, ar M.Shriver – jo gyvenimo meilė, garsus vyras nė nesudvejojo. „O taip, neabejotinai“, – atsakė kino žvaigždė.

A.Schwarzeneggeris ir M.Shriver pasuko skirtingais keliais 2011-ųjų gegužės 9-ąją, kai moteris išsikėlė iš jų bendrų namų. Santuokoje jiedu gyveno 25-erius metus. Lemtingu išbandymu poros santykiams tapo paviešinta žinia apie aktoriaus ilgus metus slėptą nesantuokinį vaiką, sūnų, kurio jis susilaukė su namų tvarkytoja. 2011-aisiais netrūko ir kitų pokyčių žinomo vyro gyvenime – metų pradžioje jis baigė eiti Kalifornijos gubernatoriaus pareigas ir ėmėsi pasiruošimų sugrįžimui į didįjį kiną.

Beje, verčiant iš anglų kalbos, filmo „Paskutinė tvirtovė“ šūkis skamba maždaug taip: „Pensija – tik silpniesiems!“ M.Lopezui pasiteiravus laidoje viešinčio A.Schwarzneggerio, ar tokie žodžiai atitinka jo nuomonę, jis šmaikštavo esąs įsitikinęs, jog būtent taip ir yra ir pats užtarnauto poilsio kol kas eiti neketina. Tiesa, prisimindamas savo gyvenimą aktorius tikino, kad mielai grįžtų į praeitį, kad galėtų nebedaryti tų pačių klaidų.

Naujasis, įtemptas veiksmo filmas „Paskutinė tvirtovė“ su neprilygstamuoju Arnoldu Schwarzeneggeriu jau atkeliavo į Lietuvos kino teatrus.