Arnoldo Schwarzeneggerio dukra prieš vestuves surengė vakarėlį su Oprah, tėčiu ir mylimuoju

Katherine Schwarzenegger ir Chrisas Prattas / „Scanpix“ nuotr.
Katherine Schwarzenegger ir Chrisas Prattas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-04-29 19:44
AA

Katherine Schwarzenegger šeštadienį atrodė it tikra nuotaka, tačiau greitai su aktoriumi Chrisu Prattu žiedus sumainysianti moteris iš tiesų tądien šventė būsimus vestuvių planus savo artimiausių draugų apsupty.

29-erių Arnoldo Schwarzeneggerio dukra atšokti vestuves su filmo „Galaktikos sergėtojai“ žvaigžde Chrisu Prattu turėtų jau netrukus, na, o kol kas ji džiaugiasi galėjusi praleisti nepamirštamą savaitgalį su Oprah Winfrey, tėčiu Arnoldu ir, žinoma, su savo mylimuoju Chrisu. 

Sunku pasakyti, kaip Ch. Prattas susipažino su Arnoldo Shcwarzeneggerio dukra. Ji yra tinklaraštininkė ir vaikiškų knygų autorė, tuo tarpu Ch. Prattas po savo nesusisekusios santuokos buvo ilgai poruojamas su įvairiomis moterimis.

Dar sausio mėnesį Ch. Prattui teko aiškintis pasauliui, kad jis su aktore Olivia Munn – ne pora. Ši pati pasistengė, jog kalbos neįsipliekstų. Moteris paviešino savo susirašinėjimą su Chriso Pratto buvusia žmona Anna Faris, taip parodydama, kad jokių santykių su Chrisu nepalaiko.

Katherine bus antroji Chriso žmona.

Su buvusia žmona Anna Chrisas susituokė 2009-aisiais. Susipažino pora 2007 metais juostos „Take Me Home Tonight“ filmavimo aikštelėje.

Aktoriai turi sūnų Jacką, kurio globa dalijasi tarpusavy.