Aro Vėberio mylimoji Martyna Kerbedytė laukiasi kūdikio

Aras Vėberis su drauge / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Aras Vėberis su drauge / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-10-19 19:35
AA

Grupės „Naktinės personos“ narys, muzikantas Aras Vėberis ir jo mylimoji Martyna Kerbedytė laukia šeimos pagausėjimo. Žinia apie tai, kad juos aplankys gandrai sklandė jau kurį laiką, nors pora apie asmeninius santykius niekad per daug neatviravo.

Apie artėjančius gyvenimo pokyčius ne kartą Žmonės.lt kalbintas Aras šio fakto neneigė, tačiau nuo platesnių komentarų susilaikė.

Aras Vėberis ir Martyna Kerbedytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Estrados dainininko Kastyčio Kerbedžio dukterėčia, vieno iš brolių dvynių dukra Martyna „Naktinių personų“ nario Aro Vėberio širdį užkariavo prieš kelis metus, apie jų draugystę Žmonės.lt rašė 2014-ųjų rudenį.​​

Ir tuomet apie santykius Aras nedaugžodžiavo sakydamas, kad „per savo gyvenimą jis jau atidavęs didelę duoklę viešumui, todėl asmeninius dalykus nori pasilikti sau“.

Arui šis vaikelis, kurio laukiasi Martyna, bus trečias. Iš pirmos santuokos jis turi sūnų, iš antros, su garsiu modeliu Renata Mikailionyte – dukrą.

Aras Vėberis ir Martyna Kerbedytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Laukdami, kol pasaulį išvys nauja gyvybė, Aras ir Martyna vis pasirodo renginiuose. Trečiadienio vakarą jiedu nepraleido Igno Miškinio filmo „Karalių pamaina“ premjeros Vilniuje.

Be to, šis periodas A.Vėberiui svarbus ir muzikinėje srityje – jis ruošiasi gruodį vyksiančiam „Naktinių Personų“ koncertui „DePe Show“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Filmo „Karalių pamaina“ raudono kilimo premjeroje – ir aktoriai, ir lietuviško kino gerbėjai

Igno Miškinio filmo „Karalių pamaina“ premjera (41 nuotr.)
+35