Prieš „Moterų ralio“ startą – instruktažas garsioms dalyvėms

Eglė Kernagytė, Vlada Musvydaitė, Elena Puidokaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Eglė Kernagytė, Vlada Musvydaitė, Elena Puidokaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-04-22 18:55
AA

Penktadienio vakarą ekstremalaus sporto gerbėjos buvo sukviestos į šeštadienį vykstančio „Moterų ralio“ spaudos konferenciją, kurios metu renginio organizatoriai pristatė esmines vyksiančio ralio subtilybes bei atskleidė, kad renginio metu fiksuos naują Lietuvos rekordą.

Pasak organizatorių, vairuoti mėgstančios moterys ne tik puikiai praleis laiką, išmoks naudingų vairavimo subtilybių, bet ir lauks įdomi ir arši kova dėl pirmųjų vietų, nes užsiregistravusių ekipažų skaičius yra rekordinis – daugiau nei 190 ekipažų ir daugiau kaip 750 užsiregistravusių moterų.

Sąraše galime išvysti ne tik gerai pažįstamas damas televizijos ekranuose, bet ir automobilių sporte. Kelios jų pasirodė ir spaudos konferencijoje. Čia buvo galima sutikti Eglę Kernagytę, Eleną Puidokaitę, konferenciją vedė Vlada Musvydaitė.

„Moterų ralio“ spaudos konferencijos akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
„Moterų ralio“ spaudos konferencijos akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Moterų ralio“ startas numatytas balandžio 23-ąją dieną Vilniuje nuo prekybos ir pramogų centro „Ozas“.

Renginio laimėtojos bus paskelbtos tą pačią dieną „Exit“ naktiniame klube. Ten pat bus apdovanoti elegantiškiausias, ryškiausias, azartiškiausias, geriausiai renginio nuotaiką atspindinčio automobilio ekipažai bei išrinktas moteriškiausias automobilis.

„Moterų ralio“ spaudos konferencijos akimirkos (16 nuotr.)
+10