Artėjančios savaitės renginiai: pamatysite ne tik eglutes, bet ir pasaulinio lygio žvaigždes

Gruodį artėjantys renginiai / 15min klijuotė
Gruodį artėjantys renginiai / 15min klijuotė
2022-11-29 14:40
AA

Šventinių renginių maratonas įsibėgėja! Kviečiame užmesti akį į artėjančios savaitės renginius, kuriuose eglučių įžiebimai, koncertai ir net tokios pasaulinio lygio žvaigždės kaip „Lordi“.

Ką veikti lapkričio 29 d.?

Pakruojo dvare – didžiųjų žibintų ir šviesos festivalis „Drakonai, mitai ir legendos“

Nuo lapkričio 26 d. Pakruojo dvare vykstantis festivalis lankytojų lauks kiekvieną penktadienį ir savaitgaliais iki pat sausio 8 dienos, kur juos pasitiks šventiškai išpuošta didžiulė dvaro teritorija su 50 skirtingų šilko skulptūrų kompozicijų, šviečiantis Kalėdų miestelis, šventinis šurmulys, tradicinių Azijos sodo fejerverkų pasirodymai, Kalėdinė mugė, karuselės, atrakcionai visai šeimai, Rytų virtuvės skoniai, susitikimai su Kalėdų seneliu ir unikalios dvaro pažinimo programos.

„Kiekvienas atvykęs jausis patekęs į tikrą įspūdžių puotą – su tradicijomis, pasakojimais ir sėkmę nešančiais simboliais“, – skelbė festivalio organizatoriai.

Festivalis „Didieji Azijos žibintai. Drakonai, mitai ir legendos“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.

Grupė „Milky Chance“ grįžta į Vilnių

Lapkričio 29 d. populiarus vokiečių duetas „Milky Chance“ koncertų salėje „Compensa“ surengs ilgai lauktą koncertą. Jo meu skambės tokie hitai kaip „Stolen dance“, „Colorado“, „Unknown Song“ ir kt. Į Lietuvą grupė grįžta po ketverių metų pertraukos, todėl nenuostabu, kad iš Vokietijos miesto kilęs folko, regio ir elektroninės muzikos duetas žada nepamirštamą vakarą.

„Milky Chance“ / Anthony Molinos nuotr.

Kaip dėl gruodžio 2 d.?

Palangoje – eglės įžiebimo šventė

Įžiebus eglutes didžiuosiuose Lietuvos miestuose, suspindės ir kitų miestų žaliaskarės. Štai gruodžio 2 d. eglutė sužibės ir Palangoje – gyventojai bei miesto svečiai bus kviečiami susirinkti prie kurhauzo. Čia vyks ne tik svarbus įvykis, bet ir šviesų bei muzikos šou. Tiesa, susirinkusiųjų lauks staigmenos, apie kurias nebus pranešta iki pat renginio dienos.

Palangoje įžiebta kalėdinė eglė. / K.Bakūno nuotr.

Komorų kilmės prancūzų atlikėjos Imany pasirodymas

Užburianti, meilės kupina sąjunga tarp gilaus Imany balso tembro ir aštuonių violončelių – taip būtų galima apibūdinti naują atlikėjos šou „Voodoo Cello“, kurį ji pristatys šių metų gruodžio 2 d. Vilniuje ir gruodžio 3 d. Palangoje. Pasaulinį pripažinimą pelniusi soulo žvaigždė atliks į muzikos istoriją įėjusius „Radiohead“, Donna Summer, Hozier, Bob Marley ir kitų atlikėjų hitus.

Imany / Vida Press nuotr.

Naktiniame klube „Lizdas“ – nepamirštamas vakarėlis „Dance In Chaos: Heap“

Kauno naktiniame klube „Lizdas“ bus užkurtas tikras vakarėlis, mat į jį kvies patikima, lietuviška didžėjų super-trupė „Dance In Chaos“, kurioje šį kartą pasirodys nuolatiniai serijos vedliai Monika Seta, Aleksandras Lukaciovas ir Senkala. Be to, bus galima išgirsti įdomiausią Austrijos naktinės scenos žmogų – Heap.

Naktinis klubas „Lizdas“ kviečia į muzikos garsų šventę / Organizatorių nuotr.

Andriaus Mamontovo akustinis koncertas

Muzikos klube „Vandenis“ iš naujo atgims legendiniai dainininko Andriaus Mamontovo kūriniai. Daugelį metų gerbėjus džiuginantis atlikėjas ir šįkart neketina sustoti – surengs nostalgišką koncertą, priversiantį prisiminti jaunystės dienas.

Paramos koncertas „Vienybės jėga“ / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

O ką gruodžio 3 d.?

Eglės įžiebimo šventė Šventojoje – gruodžio 3 d.

Gruodžio 3 d. 18 val. ir Šventosios pėsčiųjų aikštėje bus įžiebta eglutė. Šių metu šventės simbolis – žibintas, kuris spinduliuoja šviesa, gėriu, ramybe. Bendruomenės ir kurorto svečių laukia jauki muzikinė programa skirta visai šeimai, kurios pabaigoje kartu su Kalėdų seneliu įžiebsime eglutę, danguje nušvintant įspūdingiems fejerverkas.

Šventosios Kalėdų eglė / Radvilės Kucevičiūtės nuotr.

Mantas Jankavičius kviečia į muzikinį nuotykį „Misija Kalėdos“

„Jankavičius. Mantas Jankavičius. Jau šį gruodį, kviečiu jus į misiją, misiją – Kalėdos, jūsų mieste“ – taip savo autorinį koncertų turą pristato daininkas Mantas Jankavičius. Džiugiai nusiteikęs, nekantriai laukdamas susitikimo su savo klausytojais Mantas kviečia šventes pasitikti pakylėtai ir leistis į muzikinį nuotykį.

Žiemos koncertai bus rengiami net aštuoniuose Lietuvos miestuose. Panevėžio, Utenos, Marijampolės, Palangos, Šiaulių, Alytaus, Vilniaus ir Kauno miestų gerbėjai bus džiuginami pamėgtomis ir naujai atrastomis melodijomis. Neabejotinai skambės jausmingosios: „Vienam pasaulyje“, „Dangus nesibaigia“, žaismingosios „Paskutinis megztinis“, „Kalėdos vasarą“ ir kitos laukiamos dainos.

Mantas Jankavičius / IevaJūra nuotr.

Kristijono Ribaičio koncertas

Šviežiai pristatęs naują singlą „Karamelinis Betonas“, Kristijonas Ribaitis leidžiasi į „Karamelinį“ turą, kurio pirmoji stotelė – Kaunas, į kurį atlikėjas užsuka retai. Reiškia jaučiasi šiam miestui skolingas elektronikos šokius su šiek tiek post-punk’o. Visas skolas grąžinti žadama su naujais artėjančio, trečiojo albumo kūriniais, šalia jau laiko patikrintų dainų.

Kristijonas Ribaitis / Pauliaus Butkaus nuotr.

Žalgirio arenoje – „Elderbrook“ X „Klangkarussell“ koncertas

Gruodžio 3 d. į „Žalgirio“ areną atvyksta elektroninės muzikos žvaigždės „Elderbrook“ ir „Klangkarussell“. Pirmą kartą Lietuvoje šie atlikėjai pasirodys viename šou ir tai bus tikrai nepakartojama. Prie šokių muzikos vakaro taip pat jungiasi Lietuvoje visiems žinomas didžėjus, muzikos prodiuseris, radijo laidų vedėjas Jonas Nainys – „Jovani“.

„Klangkarussell“ / Asmeninio albumo nuotr.

Ką veikti 6 d.?

Suomių rokerių „Lordi“ koncertas

Suomių rokerių „Lordi“ koncertas Vilniuje dėl koronaviruso pandemijos neįvyko kaip planuota 2020 metais. Po to kelis kartus virusas nuolat koregavo planus ir jau beveik suderintas datas. Ir štai pagaliau paaiškėjo nauja koncerto Vilniuje, klube „Vakaris“ data: 2022 m. gruodžio 6 d. Tai bus šių metų rudenį prasidėsiančio net 44 koncertų grupės Europos turo „Lordiversitour 2022“ baigiamasis koncertas.

„Lordi“ / Organizatorių nuotr.