Artėjant didžiausiam „Leon Somov & Jazzu“ šou – naujos detalės: paaiškėjo, kas juos apšildys

Leonas Somovas ir Justė Arlauskaitė-Jazzu / Vaido Jokubausko nuotr.
Leonas Somovas ir Justė Arlauskaitė-Jazzu / Vaido Jokubausko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-05-31 11:10
AA

Jau netrukus Vingio parko estradoje įvyks didžiausias elektroninės muzikos vakarėlis šią vasarą – „One Night Only“. Legendinis duetas „Leon Somov & Jazzu“ sugrįš vos kelioms valandoms ir atliks geriausius, visų išsiilgtus hitus. Organizatoriai atskleidžia atlikėjus, kurie birželio 7-osios vakarą pirmieji pasirodys scenoje.

Vakarėlį pradės elektroninės muzikos prodiuseris ir violončelės virtuozas Justas Kulikauskas-„Future Cello“. Meistriškai aranžuojantis šokių bei populiariąją muziką, jis kuria įspūdingus šou, kurie – tarsi iš ateities.

Po to į sceną žengs vienas žymiausių šalies didžėjų – Liudas Lazauskas–Roe Deers, kuris reguliariai atstovauja Lietuvą elektroninės muzikos renginiuose Europoje.

Justas Kulikauskas-„Future Cello“ / Simono Lukoševičiaus nuotr.

Leidžiantis saulei savo vienintelį pasirodymą pradės pagrindinės šio vakaro žvaigždės – duetas „Leon Somov & Jazzu“. Klausytojų laukia inovatyviausias elektroninės muzikos šou, kuriamas drauge su tarptautine pripažintų profesionalų komanda.

Renginio kūrėjai tikina, jog tai bus vakarėlis, kuris „nuraus stogą“ nuo pirmųjų sekundžių. Kai kurie technologiniai sprendimai pirmą kartą bus naudojami ne tik Vingio parke, bet ir Baltijos šalyse.

Liudas Lazauskas-Roe Deers / Anetos Urbonaitės nuotr.

Organizatoriai pateikia svarbią informaciją renginio dalyviams:

  • Siekiant užtikrinti sklandų patekimą į renginio teritoriją, rekomenduojama į renginį atvykti anksčiau; esant galimybei – rinktis viešąjį transportą.
  • Neįgaliesiems bei juos lydintiems asmenims, kaip nurodyta renginio žemėlapyje, numatyta atskira zona – sėdimo parterio dešinėje; atvykusių bus prašoma pateikti pažymėjimus.
  • Naujovė! Teritorijoje veiks didelė vandens palapinė, kurioje bus galima įsigyti tik vandens.
  • Į renginio teritoriją draudžiama įsinešti skėčius, kėdutes, paspirtukus, dviračius, riedučius. Taip pat, maistą ir gėrimus, aštrius daiktus, ginklus, ašarines dujas ir kt. savisaugos priemones, narkotines medžiagas. Į renginio teritoriją augintiniai neįleidžiami.
  • Raginama pasirūpinti kepurėmis ir kremais nuo saulės.