Artėjant „Meilė ir mirtis Veronoje“ premjerai žvanga špagos, o Ievą Zasimauskaitę kausto baimė

Ieva Zasimauskaitė ir Justinas Jarutis / Tautvydo Stuko nuotr.
Ieva Zasimauskaitė ir Justinas Jarutis / Tautvydo Stuko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-12-21 16:18
AA

Daugiau nei metai kūrybinės komandos intensyvaus pasiruošimo ir daugiau nei pusmetis artistų repeticijų. Tiek užtruko būrys muzikos ir teatro grandų, kad šalies publikai pristatytų naujo pastatymo kultinę roko operą „Meilė ir mirtis Veronoje“. Šį kartą darbo ėmėsi režisierius Ramūnas Cicėnas, kuris iš artistų pareikalavo maksimalaus atsidavimo – parodyti ne tik tai, ką kiekvienas geba geriausiai, bet ir išsiugdyti naujų įgūdžių, net įveikti baimes ir perlipti per save.

Artėjant premjerai, kūrybinė komanda pakvietė užsukti į repeticiją ir akies krašteliu pamatyti tai, ką jau gruodžio 28 d. žiūrovai išvys Vilniaus „Siemens“ arenoje, o 29-ąją ir Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

„Asmeniškai man ruošiantis buvo įdomiausia mokytis tekstus, į juos gilintis. Manau, tai užtruko ilgiausiai. Na, o šokiai ir vaidyba, kurių roko operoje nestigs, man didžiausias iššūkis! Apskritai, darbas ruošiant „Meilė ir mirtis Veronoje“, man buvo ir vis dar yra neįkainojamas patyrimas, nes dirbti su tokiais savo srities profesionalais, kaip Ieva Zasimauskaitė, Ramūnas Cicėnas, Paulius Šinkūnas, Vidas Bareikis ir kitais, yra vienas malonumas. Pažadu, kad arenose žmonės galės mėgautis labai kokybišku šou“, – sako Romeo įkūnysiantis Justinas Jarutis.

Scenos partneriui antrina ir Džuljetos vaidmenį gavusi Ieva Zasimauskaitė. „Buvo labai smagu susipažinti su Justinu, kuris mane išmokė nuolankumo. Nors pasiruošimas truko ilgai, atrodo, kad laikas praskriejo. Sunku patikėti, kad premjera jau vos už savaitės. Žiūrovų laukia labai graži meilės istorija, kurią perteiksime visiškai kitaip, – intriguoja I. Zasimauskaitė. –Turbūt kiekvienas režisierius į istoriją įneša savo prieskonį, tad savąjį matymą įnešė ir Ramūnas Cicėnas. Pažadu, kad tikrai bus juoko. Be to, aš darysiu kaskadinį triuką! Man sakė: „Va, tu čia gal ir mirsi“. Tiesą sakant, dėl šio triuko, man labai neramu. Bet mane ramino, kad šalia bus vyrai ir, jei ką, pagaus. Visgi mano širdį vis tiek kausto baimė.“

Su I. Zasimauskaite ir J. Jaručiu scenoje pasirodys visa šalies žvaigždžių kariauna: Vladas Bagdonas, Inga Valinskienė, Giedrius Arbačiauskas, Andrius Bialobžeskis, Justinas Lapatinskas, Vidas Bareikis, Igoris Kofas, Kęstutis Cicėnas, Mindaugas Papinigis, Darius Petkevičius ir kiti. Atlikėjams scenoje talkins mišrus choras „Vilnius“ (vyr. dirigentas Artūras Dambrauskas).

Pirmieji naujomis spalvomis sužibusį legendinį kūrinį „Meilė ir mirtis Veronoje“ gruodžio 28 d. išvys Vilniaus „Siemens“ arenos žiūrovai. Diena vėliau, gruodžio 29-ąją, roko opera bus parodyta Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.