Arūnas Valinskas jaunesnysis išsiskyrė su ilgamete mylimąja: parodė naują širdies draugę

Arūnas Valinskas jaunesnysis / Asmeninio albumo nuotr.
Arūnas Valinskas jaunesnysis / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-09-13 16:46
AA

Arūnas Valinskas jaunesnysis patvirtino išsiskyręs su ilgamete mylimąja burnos higieniste Viktorija Denisovaite, su kuria susilaukė dukters. Šiuo metu Seimo narys jau džiaugiasi naujais santykiais.

Savo feisbuko paskyroje Arūnas Valinskas jaunesnysis jau kurį laiką dalijasi romantiškomis nuotraukomis su savo širdies drauge – odontologe Aira Ragauskaite.

Politikas portalui lrytas.lt patvirtino, kad jo santykiai su buvusia mylimąja burnos higieniste Viktorija Denisovaite nutrūko beveik prieš metus.

„Iš pagarbos abiems žmonėms nelabai norėčiau labai plėstis, tačiau esu jau kitoje poroje. Drauge su Viktorija nebesame jau beveik metus“, – portalui lrytas.lt sakė Arūnas Valinskas jaunesnysis.

2018-aisiais jis su Viktorija susilaukė dukters Sofijos.

„Po pradinio jaudulio vis labiau jaučiasi užtikrintumas ir ramybė. Nors tai didelis pokytis, bet jis – geras, laukiamas, sutvirtinantis ir įpareigojantis susiimti ten, kur anksčiau galbūt galėjai leisti sau būti labiau atsipalaidavęs“, – dar prieš susilaukiant vaikelio samprotavo Arūnas Valinskas jaunesnysis.

„Kol kas yra nuostata tuoktis, kai vaikas jau pats galės savo kojom ateit į vestuves ir būt liudininku“, – tuomet pridūrė Arūnas.