Arūnas Valinskas pasiūlė rengti „parolimpinę“ „Euroviziją“ netradiciniams atlikėjams

Arūnas Valinskas / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Arūnas Valinskas / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-03-03 19:59
AA

Šių metų nacionalinę „Eurovizijos“ atranką vedęs Arūnas Valinskas nusprendė pasidalinti įžvalgomis: įvertinęs praėjusių metų „Eurovizijos“ nugalėtoją Conchitą Wurst ir šiais metais Suomijai atstovausiančią grupę „Pertti Kurikan Nimipaivat“ (PKN), kurios nariams pasireiškia Dauno sindromas ir autizmas, pareiškė, kad reiktų rengti ir „parolimpinę“ konkurso versiją.

TAIP PAT SKAITYKITE: Suomijai „Eurovizijoje“ atstovaus Dauno sindromą ir autizmą turintys pankrokeriai PKN

Savo nuomonę A.Valinskas išsakė naujo LRT šou „Dainų daina“, kurio vedėjas taip pat yra, scenoje. Pasisakymą išprovokavo „B‘Avarijos“ pasirodymas – grupė atliko dainą „Mes čia“, kurios angliška versija prieš 13 metų vos neatstovavo Lietuvai „Eurovizijoje“. 

Po pasirodymo D.Zvonkus paaiškino, kad šis kūrinys konkurse neskambėjo dėl to, kad neatitiko dviprasmiškų „Eurovizijos“ taisyklių, o A.Valinskas nusprendė jį paguosti: pasakė, kad įvertinus pernykštį nugalėtojo pasirodymą ir šįmet Suomijai atstovausiančią grupę vertėtų pagalvoti apie „parolimpinę“ „Eurovizijos“ versiją. 

Už aštrų pasisakymą A.Valinskas sulaukė kitos šou vedėjos, Beatos Tiškevič-Hasanovos priekaištų, o ir pats netruko pripažinti, kad pasakė per daug: tikino, kad LRT šį pasisakymą „iškirps“ ir televizijos žiūrovai jo neišgirs.