Arūnas Valinskas per „Auksinius svogūnus“ parodys raganišką Ingos Valinskienės veidą

Arūnas ir Inga Valinskai / „Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.
Arūnas ir Inga Valinskai / „Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-03-20 14:19
AA

Nenumaldomai artėjant linksmiausiai ir žiūrimiausiai metuose humoro apdovanojimų ceremonijai „Auksiniai svogūnai 2014“, kuriuos neišvengiamai transliuos LNK televizija, aiškėja vis daugiau renginio detalių.

Vienas ceremonijos vedėjų – Arūnas Valinskas – prisipažįsta, kad paranormaliuose „Auksiniuose svogūnuose“ apnuogins sau artimų žmonių veidus ir sielas.

„Visa Lietuva žino, kas yra Žilvinas Žvagulis. Ir matėme jį visokį. Tačiau šįkart mes nustebinsime ir visko mačiusius. Mūsų paslaptingame baubų ir vaiduoklių pasaulyje Žilvinas taps Troliu. Kalbama, kad urve besislepiančiu ir žmones gąsdinančiu siaubūnu jis tapo valdžiai prakalbus apie automobilių mokestį. Juk jo garaže puikuojasi ne viena keturratė brangenybė“, − išduoda A. Valinskas.

Dar viena šalį sukrėsianti „Svogūnų“ žinia – pagaliau bus atskleista ir tikroji Ingos Valinskienės tapatybė. Aksominio balso dainininkė, aktorė, laidų ir renginių vedėja pasirodys esanti tikrų tikriausia Ragana. Arūnas neslepia, kad šiam vaidmeniui net nereikėjo rengti atrankos ir prasitaria, kad kartu su Ragana Valinskiene scenoje pamatysime dar dvi žavingas raganaites.

„Su tokiu paranormaliu reiškiniu, kaip aš, gali gyventi vienintelė moteris. Ir ta pati turi būti ragana!“ – konstatuoja A. Valinskas.

Kaip jau buvo skelbta, antgamtiškai juokingą „Auksinių svogūnų 2014“ ceremoniją ves iki šiol nematytas duetas – A. Valinskas ir Viduramžių pranašu virtęs Algis Ramanauskas-Greitai. Specialiai šiai progai Algis pradėjo auginti ne tik plaukus, bet ir barzdą.

Šiųmetį „Auksinių svogūnų“ derlių Lietuva skaičiuos jau balandžio pirmąją tiesiogiai iš Kėdainių arenos ir tik per LNK. Geras vaizdelis garantuotas! 

Inga ir Arūnas Valinskai / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.