Arvydo ir Viktorijos Macijauskų šeima – idiliškoje fotosesijoje Nidoje

Arvydo ir Viktorijos Macijauskų šeima / Simonos Banytės nuotr.
Arvydo ir Viktorijos Macijauskų šeima / Simonos Banytės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-08-04 16:58
AA

Vasara, saulė, jūra, laiminga šeima su vaikais, juokas ir nesuvaidintos emocijos… Būtent tokias akimirkas užfiksavo fotografė Simona Banytė (27), turėjusi galimybę įamžinti krepšininko Arvydo Macijausko šeimą fotosesijoje Nidoje.

„Macijauskų šeimos fotosesija nebuvo ilgai planuota. Idėja buvo tiesiog pabūti su šeima, pamatyti jų kasdienybę bei įamžinti natūralias emocijas. Viskas buvo taip nuoširdu ir tikra, išties pavyzdys visoms šeimoms. Be galo šilti ir malonūs žmonės. Begalinė meilė vaikučiams ir vienas kitam. Likau išties sužavėta“, – gražių žodžių Arvydui ir Viktorijai Macijauskams negailėjo iš Klaipėdos kilusi fotomenininkė.

Arvydo ir Viktorijos Macijauskų šeimos fotosesija Nidoje (15 nuotr.)
+9

Simonos darbus galima pamatyti „Facebook“ anketoje „SIMONA BANYTĖ photography“ – moteris pasakojo, kad juose užfiksuotos žmonių gyvenimo akimirkos, emocijos,  nuotaika.

Simona Banytė / Asmeninio albumo nuotr.

„Be galo mėgstu fotografuoti žmones.  Pagrindinis malonumas ir darbas – tai asmeninės, poros, šeimos, erotinės, krikštynų bei vestuvių fotosesijos. Įdomu sutikti vis naujus žmones, patirti naujus įspūdžius. Žmonių į kategorijas neskirstau ir jų neatsirenku, nes manau, jog kiekvienas žmogus turi savo žavesio tik reikia sugebėti jį pamatyti ir atskleisti“, – portalui Žmonės.lt sakė S.Banytė.

Macijauskų šeima – įkvėpė

Fotografė pasakojo, kad jos naujoji fotosesija su Arvydu ir Viktorija Macijauskais bei jų atžalomis buvo viena įsimintiniausių, mat šeima spinduliavo natūralumu, paprastumu ir laime.

Išties smagu stebėti tai, kas tikra ir nesuvaidinta.

„Labai džiaugiuosi vis naujomis patirtimis. Ir štai viena iš jų – fotosesija nežemiško grožio Macijauskų šeimai. Dar iki pažinties su jais, maniau, kad tai viena pavyzdingiausių Lietuvoje šeimų. Ir visai neklydau“, – pasakojimą pradeda pašnekovė.

„Susitikome vienoje gražiausių ir unikaliausių Lietuvos vietų – Nidoje, kur šeima jau mėnesį atostogauja, tiesa, nepamiršdami, rodos, atostogoms visai neįprastų dalykų, kaip vaikų darželis, sporto salė ar tinklinio žaidimas per begalinius karščius“, – šeimos įpročiais žavėjosi S.Banytė.

Šeima nuotraukoms pozavo ne tik pačiame Nidos miestelyje, bet ir pajūryje – braidė vandenyje, žaidė su smėliu ir mėgavosi vakaro saule bei vienas kitu.

Simona Banytė / Asmeninio albumo nuotr.

„Be galo šiltas ir mielas tarpusavio bendravimas mane išties sužavėjo, o ką jau kalbėti apie stebuklingą jų visų grožį. Žiūri ir akys raibsta. Sunku net patikėti, jog jie – tikri. Abiejų mažylių akys lyg ežero bedugnės, tokios gilios ir mėlynos. Na, o  linksmumas neišpasakytas. Begaliniai artimas šeimos ryšys spinduliuoja net iš toli. Rodos, jog meilė sklando ore. Ir išties taip yra. Mažylis Laurynas, kaip ir priklauso berniukui, didžiąją dalį laiko leidžia su tėčiu: išdykauja, krykštauja, kartu neria į Baltijos jūros bangas, kasa smėliuką ir stato pilis. Na, o mažoji Gabrielė – tikra mamos kopija. Kaip antras, tik labai mažytis, vandens lašelis.  Ji rami, visad besišypsanti bei svajinga visai kaip gražuolė mamytė“, – gražių žodžių šeimai negailėjo fotografė.

Moteris teigė, kad pabuvusi su laiminga šeima pasikrovė energijos ir įkvėpimo kitiems savo darbams. „Labai džiaugiuosi turėjusi progą su jais susipažinti.  Gavau pliūpsnį geros energijos ir pasikroviau būsimiems darbams. Išties smagu stebėti tai, kas tikra ir nesuvaidinta“, – teigė S.Banytė.

Simona Banytė / Asmeninio albumo nuotr.