Arvydo Sabonio sūnus Tautvydas su žmona Paulina tapo tėvais: susilaukė sūnaus

Arvydas Sabonis, Tautvydas Sabonis su žmona Paulina / Eriko Ovčarenko / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Arvydas Sabonis, Tautvydas Sabonis su žmona Paulina / Eriko Ovčarenko / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-26 12:25
AA

Legendinio krepšininko Arvydo Sabonio sūnus, Kauno „Žalgirio“ vyriausiojo trenerio asistentas Tautvydas Sabonis ir jo žmona Paulina Olivia džiaugiasi šeimos pagausėjimu – pora susilaukė sūnaus.

„Kauno „Žalgirio“ treneris Tautvydas Sabonis su žmona Paulina tapo tėvais – jiems gimė sūnus. Didžiausi sveikinimai!“, – džiugią žinią feisbuke pranešė Kauno „Žalgiris“.

Žmonės.lt primena, kad Tautvydas Sabonis su išrinktąja Paulina Olivia Frukacz, kuri po vestuvių pasirinko Sabonio pavardę, santuokos įžadus vienas kitam tarė 2017-ųjų birželį.

Vestuvių ceremonija vyko šeimai priklausančiame viešbutyje „Pušų paunksnėje“ Palangoje. Tuomet šventę nuo smalsuolių akių akylai sergėjo gausybė apsaugos darbuotojų.

Tautvydas – antras iš keturių Arvydo ir Ingridos Sabonių vaikų. Nusekęs tėvo pėdomis į krepšinį Tautvydas yra tapęs jaunučių, jaunių Europos čempionu, gali didžiuotis ir pasaulio čempiono titulu.

Jo žmona – lenkų kilmės kanadietė Paulina Olivia Frukacz, Majamyje baigusi mados pardavimų planavimo ir rinkodaros bakalauro studijas.

Šiemet Tautvydas ir Paulina švenčia 10-ąsias draugystės metines – jiedu kartu nuo 2011-ųjų.

Sabonių šeimai priklausančiame viešbutyje „Pušų paunksnėje“ įvyko jų sūnaus Tatuvydo Sabonio ir jo išrinktosios vestuvės (72 nuotr.)
+66