Asmeninis sveikatos vedlys – ilgaamžiškumo garantas?

Violeta Jurgaitienė / „AUM Wellness Clinic“ nuotr.
Violeta Jurgaitienė / „AUM Wellness Clinic“ nuotr.
Šaltinis: Reklama
2024-03-18 11:48
AA

„Šiais visagalio interneto laikais dauguma žmonių galėtų kreipti savo gyvenimą į „longevity“ kelią, bet tam dažniausiai pritrūksta motyvacijos ir disciplinos. Mes, žmonės, renkamės malonesnius dalykus, kol kas nors nutinka ir pasirinkimo galimybės mums nebelieka...“ – teigia „AUM Wellness Clinic“ įkūrėja gydytoja Violeta Jurgaitienė.

Kad rinktis sveikatą nebūtų per vėlu

Pradėkime nuo angliško žodžio longevity (liet. ilgaamžiškumas), kuris nuolat girdimas socialinėje erdvėje, skamba mokslininkų, medikų, Holivudo žvaigždžių lūpose. Nieko nuostabaus – juk nugyventi daugybę metų norime kiekvienas. Tačiau longevity reiškia ne bet kokį, o ilgą kokybišką gyvenimą. Žinomiausi pasaulio mokslininkai jau kelerius metus garsiai kalba ne apie tai, kaip gydyti ligas, o ką daryti, kad jų išvengtume. Išlaikyti gerą sveikatą papildomą dešimtmetį ar ilgiau – svarbiausias longevity modelio aspektas.

Gydytojo konsultacija / „AUM Wellness Clinic“ nuotr.

„Jeigu pasiseks, ir be didesnių pastangų galite nugyventi kone šimtą metų – dažniausiai prikaustyti prie lovos, kamuojami ligų, o skausmą malšindami vaistais. Bet ar tokio ilgaamžiškumo jūs siekiate? – klausia vienintelės Baltijos šalyse ilgaamžiškumo ir sveikatinimo klinikos „AUM Wellness Clinic“ įkūrėja gydytoja Violeta Jurgaitienė. – Turbūt sutiksite, kad ne. Tad ir garbaus amžiaus norėdami jaustis produktyvūs turite pradėti tuo rūpintis iš anksto – dar tuomet, kai jaučiatės visiškai sveiki. Šiais mokslo bei inovacijų laikais individualiai pritaikius gyvenimo būdo, technologijų, tyrimų ir medicinos galimybes gerą savijautą bei sveikatą galima pailginti dar keliolika ar net keliasdešimt metų.“

Kūno formavimo procedūra su „Icoone Laser Med“ / „AUM Wellness Clinic“ nuotr.

Modernioje ir jaukioje istorinėje viloje įsikūrusioje klinikoje „AUM Wellness Clinic“ atliekami inovatyviausi telomerų matavimo, epigenetinai ir genetiniai tyrimai, nusakantys jau esamas ar dar tik galimas ateities ligas. Žinodami silpnąsias organizmo vietas, kiekvienas dabar galime užkirsti kelią skaudiems netikėtumams vėliau. Reikia mokytis pažinti savo kūną ir klausytis jo, o pasitelkus personalizuotas sveikos gyvensenos metodikas galima išspręsti sveikatos problemas, kurios standartiškai būtų gydomos vaistais. Klinikoje vykdomų longevity programų tikslas – pailginti kokybiško gyvenimo trukmę, o pačios programos sukurtos remiantis naujausiais Harvardo, Stanfordo ir kitų ilgaamžiškumo centrų tyrimais bei rekomendacijomis.

Procedūros atlikimas / „AUM Wellness Clinic“ nuotr.

Visada atsiperkanti investicija

Visi svajojame gyventi ilgai, tačiau ilgai – nelygu dar ir geros sveikatos. Longevity – ilgaamžiškumo idėją puoselėjanti aukščiausio lygio sveikatinimo klinika „AUM Wellness Clinic“ pasirengusi visapusiškai pasirūpinti savo klientų sveikata ir pristato mūsų šalyje unikalią sveikatos priežiūros konsjeržo paslaugą.

„Palyginkime jį su asmeniniu banko vadybininku, užtikrinančiu saugų jūsų finansų paskirstymą. Tik štai sveikatos vadybininkas rūpinasi dar brangesniu turtu – sveikata. Motyvuoja, palaiko, neleidžia nukrypti nuo disciplinos kelio, dėl jūsų sveikatos kontaktuoja ne tik su kvalifikuotais mūsų komandos gydytojais, bet ir, esant poreikiui, su kitais geriausiais šalies ar užsienio specialistais, – sako du dešimtmečius nuosavai farmacijos kompanijai vadovaujanti šios klinikos įkūrėja gydytoja V. Jurgaitienė. – Tai neabejotina pridėtinė vertė mūsų klientams. Visa tai tam, kad sveikatos priežiūros kelionė ilgaamžiškumo link būtų lengvesnė, o rezultatai pranoktų lūkesčius. Džiaugiuosi, kad išsilavinę lietuviai tapo sąmoningesni ir vis didesnį dėmesį skiria ateities sveikatai bei ligų prevencijai. Nepamirškime, kad kokybišku gyvenimu senstant turime pradėti rūpintis jau trisdešimties ar keturiasdešimties.“

Procedūros atlikimas / „AUM Wellness Clinic“ nuotr.

Jei vieną rytą atsibudę nutarsite, kad norite rinktis nugyventi šį gyvenimą būdami geriausios formos, pasvarstykite – gal metas turėti asmeninį sveikatos konsjeržą?

Asmeninis sveikatos vedlys – ilgaamžiškumo garantas? (8 nuotr.)
+2