Asmik Grigorian Kalėdos Lietuvoje: Gala koncertas, draugai ir svajonė apie pirtį

Asmik Grigorian / Jan Frankl nuotr.
Asmik Grigorian / Jan Frankl nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-12-22 14:54
AA

Operos solistė Asmik Grigorian į Lietuvą Kalėdoms atskrenda iš Vienos. Dainininkė džiaugiasi, kad pagaliau turės net keturias dienas, kurias galės skirti šventėms, GALA koncertui Kauno „Žalgirio“ arenoje drauge su Edgaru Montvidu, Gintaru Rinkevičiumi ir Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru bei susitikimams su išsiilgtais draugais.

„Koncertas Lietuvoje man turi ypatingą spalvą. Tai tarsi šventė, o ne darbas. Labai laukiu dainuoti drauge su Edgaru Montvidu. Teisybę pasakius, ne per daug tų progų iki šiol ir buvo. Žinau, kad publika mūsų bendrų pasirodymų tikrai laukia. Labai pasiilgau ir maestro Gintaro Rinkevičiaus, su kuriuo nekoncertavau lygiai metus. Tai antrąją Kalėdų dieną bus ypatingas vakaras mums visiems: ne tik muzikos, bet ir bendravimo, draugystės“, – sako Asmik.

Dainininkė pasidžiaugė, kad šį kartą Lietuvoje turės daugiau daug laiko maloniems susitikimams nei įprastai. „Galų gale mano visi daiktai iš mamos buto Lietuvoje pergabenti į Vieną. Tai didžiulė laimė, nes mama pagaliau turės laisvą kambarį, o aš, atvykusi į Lietuvą, neprapulsiu spintoje“, – sako dainininkė. Ji pasakoja, kad kol keliaudavo po skirtingas šalis, visi jos daiktai buvo sukrauti pas mamą. Buvo labai nepatogu ir užimdavo daug laiko kas kartą atvykus perkrauti, surūšiuoti ir susitvarkyti reikalingus kitai kelionei daiktus. „Užuot leidus laiką su žmonėmis, leisdavau brangias valandas savo „spintoje-kambaryje“ bandydama susigaudyti drabužiuose, juos persipakuoti, įvesti tvarką“, – juokiasi Asmik.

Asmik Grigorian / Organizatorių nuotr.

Buitiniai nepatogumai pagaliau išsisprendė, operos primadonai nusprendus įsikurti Vienoje. Ji pasakoja, kad Austrijos sostinė ir vienas pagrindinių operos centrų pasaulyje jau po truputį tampa tikrais namais. Dainininkė planuoja čia užsibūti ilgiau, mat aštuonmetė dukra Lėja rudenį pradės lankyti austrišką mokyklą. Šiuo metu mergaitė mokosi nuotoliniu būdu lietuviškoje. Ji laisva kalba ne tik lietuviškai, bet ir rusiškai bei angliškai, o nuo rudens mokysis ir vokiečių.

Šiuo metu pas A.Grigorian Austrijoje vieši ir jos sūnus Nojus bei mama taip pat garsi operos solistė Irena Milkevičiūtė. „Tai grįšime Kalėdoms visa šeima. Kūčių vakarą įprastai susiburiame mano brolio namuose. Kadangi visiškai neturiu laiko gaminti, tai visi šimtas dvylika patiekalų užkrauti ant jo žmonos pečių. Esu be galo dėkinga artimiesiems, kurie pasirūpina šventiniu stalu ir jaukumu“, – sako ji.

Asmik Grigorian ir Irenos Milkevičiūtės koncerto Kaune akimirka

Atvykusi į Lietuvą, operos žvaigždė norėtų įgyvendinti ir dar vieną svarbią svajonę – paleisti smagų vakarą su artimiausiais draugais... pirtyje. „Labai tikiuosi, kad pavyks. Laukiu tos pirties, kaip didžiausios Kalėdų pramogos“, – juokiasi ji.

Asmik Grigorian, Edgaras Montvidas, Gintaras Rinkevičius ir LVSO GALA koncertas Kaune, „Žalgirio“ arenoje gruodžio 26 d.