Asta ir Glenas Manchesteriai: „Įteisinti santykius abiem buvo svarbu“

Asta ir Glenas Machesteriai / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Asta ir Glenas Machesteriai / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Šaltinis: Žmonės
2022-09-28 12:00
AA

Nors vyru ir žmona stilistė Asta Valentaitė (41) ir britų verslininkas Glenas Manchesteris (57) oficialiai tapo dar vasaros pabaigoje Londone, tai tebuvo įžanga to, kas po mažiau nei mėnesio įvyko Maljorkoje. Jautrių akimirkų apsikeičiant vestuviniais žiedais citrinmedžių ir alyvmedžių apsuptyje buvo daugiau, nei tikėjosi patys.

Vestuves su septyniasdešimčia svečių pora atšventė ten pat, kur ir susižadėjo, – jaukiame Deià miestelio viešbutyje „La Residencia, A Belmond Hotel“. Jaunųjų svečiai į saulėtą salą rinkosi ne tik iš Lietuvos ir Anglijos, bet ir iš tolimiausių pasaulio kraštų. Svečių iš nuotakos gimtinės irgi netrūko. Karališkas vestuves primenanti šventė visas tris dienas skendėjo gėlėse ir žvakėse, svečiai ir jaunavedžiai į valias prisiklausė nuoširdžių linkėjimų ir sveikinimo kalbų, o prieš vidurnaktį nutilus muzikai niekas neskubėdavo į savo kambarius ir jaukų pasibuvimą pratęsdavo įsitaisę atokesnėje vilos sodo užuovėjoje.

Svečiai buvo vaišinami ne tik ispaniškais patiekalais, bet ir gėrimais. Ceremonijos metu dainavo „Grammy“ laimėjęs populiarus vokalinis ansamblis „The King’s Singers“, pasirodymus rengęs ir Didžiosios Britanijos karališkajai šeimai. Pasirodymą surengė ir Monika Liu. Vestuvės neapsiėjo ir be staigmenų, kurių autorius – jaunikis. Glenas netikėtai užlipo ant scenos ir sudainavo grupės „The Beatles“ kūrinį „And I Love Her“.

Po vestuvių pora neskubėjo išvykti – pasiliko dar trims dienoms nuo visko atsikvėpti ir aptarti jau susigulėjusius šventės įspūdžius. „Įteisinti santykius abiem atrodė svarbu, nes santuoka ir šeima mums visada rūpėjo. Glenas šypsodamasis vis kartoja „my wife, my wife...“ O aš dar pratinuosi prie frazės „my husband“, – sako Asta.

Interviu bei gražiausios šventės akimirkos – tik šios savaitės žurnale „Žmonės“