Asta Pilypaitė savo paauglę dukrą Saulę moko natūralaus grožio paslapčių

Asta Pilypaitė su dukra Saule / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Asta Pilypaitė su dukra Saule / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-11-25 19:10
AA

Antradienio vakarą sostinėje vykusiame natūralios lietuviškos kosmetikos parduotuvės atidaryme dainininkė Asta Pilypaitė apsilankė su penkiolikmete dukra Saule – moterys ne tik domėjosi naujovėmis ir gaminosi lūpų balzamą, bet ir pasidalijo abiejų išbandytos plaukus stiprinančios kaukės receptu.

„Gaminomės lūpų balzamus, padarėme tokį ir mažajai sesei. Naudojome tik natūralius produktus: eterinius aliejus, medų. Žiemą visos labai mėgstame naudoti lūpų balzamą“, – Žmonės.lt sakė A.Pilypaitė.

„Lepiname savo gražias lūpas“, – juokdamasi pridūrė dainininkė.

„Uoga Uoga“ kosmetikos namuose viešnios domėjosi naujovėmis (27 nuotr.)
+21

Moteris pasakojo, kad renginiuose su dukra pasirodo itin retai, mat toli gražu ne visi domina paauglę dukterį. „Kartu kažkur išeiname tikrai nedažnai – ir dėl didelio užimtumo, ir todėl, kad Saulei, savaime suprantama, ne viskas įdomu.  Moteriškas vakaras apie natūralią kosmetiką pasirodė įdomus mums abiems“, – teigė šypsodamasi pašnekovė. 

Vakaro metu su kitomis moterimis A.Pilypaitė pasidalijo savo su dukra išbandyta natūralia plaukų kauke, kurią dailiosios lyties atstovėms patarė naudoti bent kartą per mėnesį.

RECEPTAS:

1 kiaušinio trynys

1 valgomasis šaukštas medaus

1 šaukštas šaltalankių aliejaus

1 šaukštas citrinų sulčių

1 šaukštelis kokio nors stipriojo gėrimo (geriausia – konjako)

Penki lašai jodo

Produktus sumaišyti, ištepti gauta mase plaukus, palaikyti kaip įmanoma ilgiau, nuskalauti vandeniu.

Ilgus plaukus turinti A.Pilypaitė patikino, kad nepatingėjusios ir mažiausiai kartą per mėnesį tokia kauke plaukus palepinusios moterys tikrai pamatys teigiamus rezultatus: plaukai sustiprės, labiau žvilgės, sparčiau augs.

Asta Pilypaitė su dukra Saule / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.