Asta Valentaitė spindi tarp Didžiosios Britanijos elito: susitiko su Borisu Johnsonu

Asta Valentaitė su Glenu Manchesteriu ir Jungtinės Karalystės ministru pirmininku Borisu Johnsonu / Asmeninio albumo nuotr.
Asta Valentaitė su Glenu Manchesteriu ir Jungtinės Karalystės ministru pirmininku Borisu Johnsonu / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-10-23 11:45
AA

Jungtinėje Karalystėje gyvenantis modelis Asta Valentaitė kartu su sužadėtiniu milijonieriumi Glenu Machesteriu dalyvavo Blenheimo rūmuose vykusiame prašmatniame priėmime, kuriame spindėjo tarp britų politikos elito.

A.Valentaitė socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo nuotrauka, kurioje ji užfiksuota pozuojanti šalia savo sužadėtinio, multimilijonieriaus verslininko Gleno Manchesterio ir Jungtinės Karalystės ministro pirmininko Boriso Johnsono.

„Buvo tikras malonumas ir garbė sutikti ministrą pirmininką Borisą Johnsoną“, – trumpai šalia nuotraukos instagrame rašė A.Valentaitė. 

Išskirtinei progai A.Valentaitė pasirinko mėlynos spalvos suknelę atvirais pečiais, kurią derino su minimalistinio stiliaus rankine.

Vienas žymiausių Lietuvos modelių su britų verslininku Glenu Manchesteriu susižadėjo šių metų vasarą. Žinoma moteris mylimajam „Taip!“ ištarė Maljorkoje.

Šia žinia Asta Valentaitė pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Esame laimingi ir susijaudinę pranešdami, kad ką tik susižadėjome Deià! Svajonių vieta svajonių išsipildymui“, – rašė Asta Valentaitė, kuriai mylimasis Glenas Manchesteris pasipiršo Maljorkoje.

Moteris pasidalijo ir įspūdingais kadrais, kuriuose užfiksuotos sužadėtuvių akimirkos bei prabangus sužadėtuvių žiedas.

Kartu daugiau nei trejus metus esanti pora praeitų metų gruodį sutiko pasikalbėti su žurnalu „Žmonės“. Interviu metu jiedu prisiminė, kad jau pirmąjį pažinties vakarą Vilniuje vienas kitu susižavėjo.

„Sunku apsakyti, kokia man Asta tądien pasirodė graži, todėl net kiek drovėjausi“, – pasakojo Glenas. Tačiau bendravimą lengvino smagiai besivystantis pokalbis ir taip šnekučiuodamiesi restoraną paliko paskutiniai... Iki šiol, tikina, restoranų duris užveria prieš pat jų darbo pabaigą, nes užsišneka ir visai praranda laiko nuovoką.

„Asta – man skirta moteris ir mes iš tiesų esame komanda. Nedidelė, bet tikra komanda. Tos pačios vertybės ir vienoda ateities vizija sukūrė bendrumo jausmą ir pasitikėjimą vienas kitu“, – pavydėtinai gražiai apie meilę lietuvei kalbėjo britų verslininkas.

Asta Valentaitė (25 nuotr.)
+19