Astai Valentaitei ir Glenui Manchesteriui – ypatinga diena: „Šiandien mes švenčiame meilę“

Asta Valentaitė, Glenas Manchesteris / Lino Dambrausko nuotr.
Asta Valentaitė, Glenas Manchesteris / Lino Dambrausko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-09-17 17:25
AA

2022-aisiais modelis, stilistė Asta Valentaitė-Manchester ir britų milijonierius Glenas Manchesteris iškėlė net dvi šventes – rugpjūtį įtvirtinę civilinę santuoką Londone, rugsėjo 17-ąją antrąją vestuvių šventę jie surengė Maljorkoje. Dabar pora mini pastarosios progos sukaktį.

Minėdama pirmąją savo ir Gleno Manchesterio vestuvių šventės Maljorkoje sukaktį, Asta Valentaitė-Manchester instagrame pasidalijo tos ypatingos dienos nuotrauka ir trumpa žinute.

„Šiandien mes švenčiame meilę per pirmąsias savo vestuvių metines.

17/9/2022 Deià, Majorca“, – rašė ji.

A.Valentaitės ir G.Manchesterio vestuvės Maljorkoje tikrai buvo įspūdingos.

Puota vyko Deia kaimelio pakrantėje esančioje rezidencijoje, įsikūrusioje tarp Tramuntanos kalnų ir Viduržemio jūros. A.Valentaitė savo meilės šventei rinkosi baltą libaniečių dizainerio Zuhairo Murado suknelę ir žengdama link altoriaus atrodė stulbinamai.

Asta Valentaitė / „Mikita Photography“ nuotr.

Į saulės spinduliais lepinančią ir gamtos grožio apdovanotą Ispanijos salą Asta ir Glenas tuomet sukvietė būrį draugų iš įvairiausių pasaulio kampelių. Tarp jų – Inga Bytautė, Lina Numavičienė, Eduardas Fedotovas, Edita Vilkevičiūtė, Rūta Mackevičiūtė ir kiti.

Regis, jaunavedžiams ir svečiams tai buvo vienas įsimintiniausių savaitgalių – vestuvių puota truko net tris dienas. A.Valentaitės ir G.Manchesterio meilės švente pasirūpino garsi vestuvių planuotoja Laura Vagonė, o prabanga alsuojančia atmosfera ir dekoru pasirūpino ilgametis nuotakos draugas dizaineris, floristas Mantas Petruškevičius. Svečių nuotaiką palaikė vedėjas Vytautas Rumšas jaunesnysis.

Įžanga į puotą tapo vestuvių pasveikinimo vakarėlis („wedding welcome party“) arba dar kitaip vadinamas – sodo vakarėlis („garden party“). Asta tądien atrodė stulbinančiai – dėvėjo rausvą suknelę dekoruotą kutais iš „Elie Saab“. Jos įvaizdį papildė meistrės Militos Daikerytės makiažas ir Anželikos Wojc šukuosena.

O štai jau antrąją dieną, jaunavedžiai prie altoriaus žengė pasipuošę tarsi princas ir princesė. G.Manchesteris rinkosi klasikinį tamsiai mėlyną jaunikio kostiumą, o A.Valentaitė – blizgučiais nusagstytą ilgą baltą suknelę.

Antrąją šventės dieną nuotaiką palaikė Monikos Liu atliekamos dainos. Ji vestuvėse pasirodė su muzikantų grupe.

M.Petruškevičiaus dekoracijos buvo kvapą gniaužiančio grožio. Šventė skendo gėlių jūroje.

O štai civilinę sąjungą A.Valentaitė su G.Manchesteriu įtvirtino 2022-ųjų rugpjūčio 25-ąją Londone. Privatūs tuoktuvių pietūs, kuriuose dalyvavo tik patys artimiausi giminaičiai ir draugai, vyko prabangiame 5 žvaigždučių viešbutyje „Claridge's“. Asta pasirinko Manchester pavardę.

Astos Valentaitės ir Gleno Manchesterio vestuvės (32 nuotr.)
+26