Chirologės Astos Svirkienės horoskopas lapkričio 16–22 d.

Kava  / Fotolia nuotr.
Kava / Fotolia nuotr.
2017-11-16 15:40
AA

Šiuo laikotarpiu atkreipkite dėmesį į savo širdies balsą ir sveikatą. Svarbūs bus tiek asmeniniai, tiek profesiniai santykiai.

Tai laikas, kai turite elgtis išmintingai, nespausti šalia esančių žmonių, tik todėl, kad jums nėra nuotaikos. Tvarkysite reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu: nuoma, pardavimas, pirkimas. Tikėtina, kad jums pasiseks. Toms, kurių sandėris netenkins, turėtų žinoti, jog per praradimus būna išmokamos karminės skolos. Labai svarbus bus namų ir šeimos klausimas. Darbiniai klausimai bus antrame plane, rimtų darbų nepradėkite. Atkreipkite dėmesį į artimų žmonių savijautą. Galbūt atėjo metas planuoti bendras atostogas ar trumpalaikes savaitgalio išvykas. Poilsis bus naudingas visiems.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

RITUALAI. Problemos bus laikinos ir kis greičiau, nei spėsite suvokti. Kasdieniai darbai judės įprastiniu ritmu. Susikurkite mažyčius ritualus, kurie padėtų atsipalaiduoti po darbo dienos. Užsiimkite miela kūrybine veikla. Galbūt ne tik pailsėsite, bet ir atrasite save. Planuokite laiką kartu su antrąja puse, dalykitės norais ir svajonėmis.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

NUOTYKIAI. Rūpesčiai bus laikini ir trumpi, tad nė neverta apie juos galvoti. Laikotarpis džiugus – jis kupinas gerų įspūdžių ir patyrimų. Jei mėgstate nuotykius, netrūks ir jų. Asmeniniame gyvenime galima pažintis su jaunatvišku ir sportišku vyriškiu. Ištekėjusioms labiau rūpės vaikai nei sutuoktinis. Santykių kokybei gali įtakos turėti jūsų valdingumas.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

KANTRYBĖ. Gyvenimas ir aplinkiniai gros jūsų kantrybės stygomis. Nervų sistema ne geležinė, todėl tai vargins. Apsidairykite ir gerai įsižiūrėkite į aplinkinių veidus: galbūt kažkas naudojasi jūsų draugiškumu. Vargu ar paprašiusi paslaugos sulauksite teigiamo atsakymo. Aktuali bus būsto tema. Paieškos gali užsitęsti, rezultatai neprognozuojami.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

PARAMA. Galite sulaukti paramos ar palaikymo, susijusio su jūsų profesine veikla. Ilgai laukta perspektyva pagaliau švinta horizonte. Periodas, kai buvote nežinioje, eina į pabaigą. Santykiuose iniciatyvą turėtų rodyti jūsų antroji pusė. Jums vertėtų dažniau sutikti su jo pasiūlymais. Gali aplankyti depresyvios nuotaikos.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

LAIMĖ. Nuostabus periodas! Priimkite su dėkingumu jums siūlomas gėrybes. Jausmai bus harmoningi, galimas paaukštinimas darbe, atrasite sau patinkantį užsiėmimą. Žmogus, kurį sutiksite, gali būti iš kito miesto ar užsienio. Toms, kurios ieško galimybių įsikurti kitoje šalyje, paramą gali suteikti pažįstamas ar giminaitis. Vaikai turi gyventi savo gyvenimą, nesikiškite.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

SĖKMĖ. Jūsų laukia netikėta sėkmė. Jei siekėte gauti aukštesnes pareigas ar ieškojote darbo, gausite teigiamą atsakymą. Nepirkite brangių daiktų, neinvestuokite į materialų turtą. Laikas tinkamas tobulinti tik save: kelti profesinę kvalifikaciją, lavintis. Pirkite knygas, eikite į mokymus. Asmeniniame gyvenime galite jausti įtampą.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

TIESA. Užgriuvusios problemos trauksis į šalį. Galite išgryninti tiesą, kurios jums kaip tik ir reikia. Būkite pasirengusi versti naują savo gyvenimo puslapį. Asmeniniuose santykiuose leiskite sau būti pažeidžiama ir silpna. Vienišoms rimtų santykių paieška bus sėkminga tik iš dalies. Naujasis gerbėjas gali būti vedęs.

TAIP PAT SKAITYKITE: Testas, padėsiantis suprasti, kur dingsta jūsų pinigai

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

NAUJIENA. Sužinosite žinią iš giminaičių ar sulauksite svečių. Darbinėje veikloje nusimato nedidelė dalykinė kelionė. Palankus metas tvarkyti su žeme ar kita nuosavybe susijusius dokumentus. Bent kelias dienas skirkite sveikatingumo procedūroms. Asmeniniuose santykiuose palankus metas užmegzti naujus santykius.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

KELIONĖS. Visas dėmesys bus nukreiptas į naujas perspektyvas ar kelionę. Finansiškai laikas sėkmingas, todėl drąsiai investuokite. Palankus metas toms, kurių veikla susijusi su dalykinėmis išvykomis. Tikėtinas pelningas darbo pasiūlymas iš užsienio. Dėmesio reikalaus jūsų antroji pusė. Vienišoms puikus metas sutikti savo svajonių vyriškį.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

PAŽINTIS. Jūsų laukia ne viena įdomi pažintis. Galite mokytis naujos darbinės sistemos, modernių metodų. Naudinga užsirašyti į kelių dienų tobulinimosi kursus. Profesinėje veikloje jums nuolat reikės palaikymo. Iš savo širdies draugo galite gauti nedidelę dovaną. Nauji santykiai bus intelektualūs, bet trumpalaikiai. Ieškančioms rimtų santykių, dar teks palūkuriuoti.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

SAVIJAUTA. Pasijutusi prasčiau, darbus pastumkite į šalį ir dėmesį skirkite savo savijautai. Apsilankykite pas homeopatą ar masažistą. Puikiai tiktų vandens procedūros. Darbingumo lygis bus žemas, produktyvumas – menkas. Pasistenkite šiuo laikotarpiu niekam neužkliūti. Šeimoje daugiau dėmesio skirkite mamai, dukrai ar sesei.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

ŽINIOS. Būsite suinteresuota gauti kuo daugiau reikalingos ir naudingos informacijos. Tikėtina, jog sužinosite šį tą svarbaus apie savo šeimą ar sutuoktinį. Neužsiimkite saviveikla, leiskite dirbti profesionalams. Tai susiję su bet kuria jūsų gyvenimo sfera. Santykiuose niekas taip nedžiugins, kaip artimo žmogaus supratingumas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Atskleiskite savo vardo paslaptį