Astos Manchester ir jos vyro Gleno atostogos Kenijoje tarp žirafų – kaip iš pasakos: kaina stulbina

Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris / Asmeninio archyvo nuotr.
Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-06-09 13:11
AA

Manekenė Asta Valentaitė su vyru verslininku Glenu Manchesteriu laisvalaikį dažnai leidžia užsienyje. Poros pomėgis keliauti juos nuveda į gražiausius pasaulio kampelius. Šį kartą jiedu lankosi Afrikoje, kur mėgaujasi egzotiškomis veiklomis.

A.Valentaitė su vyru jau keletą dienų leidžia Kenijoje, Afrikoje. Pora apsistojo itin egzotiškame viešbutyje „Giraffe Manor“, kuriame vyrauja žirafos. Čia jas galima pamatyti iš labai arti, paglostyti ir net pamaitinti.

Socialiniame tinkle „Instagram“ žinoma manekenė pasidalijo fotografijomis bei vaizdo įrašais iš kelionės.

„Mano naujos draugės“, – rašė A.Valentaitė, pasidalijusi nuotrauka, kurioje meiliai pozuoja su dvejomis dailiomis žirafomis.

Kitame vaizdo įraše matyti, kaip pora supasi ant supynių, o priartėjusi žirafa pabučiuoja lietuvę manekenę.

„Giraffe Manor“ yra išskirtinis boutique tipo viešbutis, įsikūręs istoriniame dvare. Kaip rašoma jų svetainėje, tai viena unikaliausių vietų pasaulyje, kur galima apsistoti. Čia susijungia sujungia unikali laukinė gamta su išskirtiniu svetingumu. Vienas žaviausių dalykų Žirafų dvare yra jame gyvenanti Rotšildų žirafų banda, kuri viešbutyje gali lankytis ryte ir vakare. Žirafos čia gali įkišti savo ilgus kaklus pro svečių langus, tikėdamiesi skanėsto.

Priklausomai nuo apsistojimo tipo ir sezono, naktis šiame viešbutyje gali siekti nuo 1600 iki kiek daugiau nei 7000 eurų.

Žmonės.lt primena, kad žiemą A.Valentaitė su vyru Glenu lankėsi Barbadose, kur turi įsigyje nuosavus namus.

„Jau ne vienerius metus lankomės Barbadose, o dabar būsime dar dažniau, nes įsigijome čia namus“, – liepos mėnesį portalui Žmonės.lt sakė A.Valentaitė-Manchester.

Tą kartą Karibų rojuje laiką leidusi pora ne tik mėgavosi saule ir skaidriu salą skalaujančiu vandeniu, bet ir prisidėjo prie itin kilnaus tikslo.

Sutuoktiniai vietinei Barbadoso gyvūnų prieglaudai ir klinikai padovanojo jiems taip reikalingą transporto priemonę – autobusiuką. „Barbado RSPCA“ įstaiga pastarąjį naudos kaip greitosios pagalbos priemonę, kuria vyks į įvairius iškvietimus gelbėti nuskriaustų gyvūnų.

Astos ir Gleno Manchesterių egzotiškos atostogos Kenijoje (8 nuotr.)
+2