Astrologės L.Kutkytės balandžio mėnesio horoskopas

Moteris hamake. / Shutterstock nuotr.
Moteris hamake. / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2016-04-01 19:00
AA

Susipažinkite, kuri mėnesio dekada palanki susitikimams, pasirūpinimu sveikata ar gilinimuisi į save. O gal jau metas atostogoms?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pirmąsias dvi dekadas energijos ir optimizmo jums nestigs. Aplinkybės gali klostytis taip, kad nemažai darbų reikės atlikti nedelsiant, tačiau jūsų energijos potencialas leis nesunkiai su viskuo susitvarkyti. Visgi reikėtų pasiruošti tam, jog gali tekti susidurti su atvira konkurencija bei konfliktais dėl valdžios.

Nors šis laikotarpis jums gana sėkmingas, neleiskite sau grubumo bendraujant su kitais, ambicingumo ar karingumo tiek darbe, tiek ir asmeniniame gyvenime. Pirmosios dvi dekados sėkmingos verslui, savo asmenybės tobulinimui ir populiarinimui, o štai trečioji dekada palanki meilės sferai, jaukiems pasimatymams, kūrybai bei sveikatinimuisi.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pasikeis jūsų vidinė būsena: tapsite itin ramūs, pernelyg jautrūs, norėsite dažniau būti vienumoje, viską apgalvoti ir palengva pakeisti savo gyvenimą. Tai geras noras, kadangi pirmosios dvi dekados yra metas, kuomet aiškiau nei visuomet suvoksite, ką vertėtų užbaigti, kas atima iš jūsų energiją ir laiką.

Nebijokite paleisti to, kas neperspektyvu, ir drąsiai atlaisvinkite vietą naujiems santykiams, veiklai ir galimybėms, kurios gali ateiti trečiąją dekadą. Pasistenkite neapkrauti savęs darbais ir kuo daugiau dėmesio skirti išoriniam bei vidiniam apsivalymui. Svarbiausius veiksmus protingiausia būtų planuoti trečiąją dekadą, ypač balandžio 27–29 dienomis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Derindami savo asmeninius planus su kolektyvo poreikiais nuveiksite žymiai daugiau nei bandydami viską atlikti savaip. Prisiderinkite prie kitų, įsiklausykite į aplinkinių poreikius, būkite lankstūs ir draugiški – tai jūsų raktas į sėkmę.

Pirmąsias dvi dekadas ypač patartina kuo daugiau bendrauti, skirti dėmesio draugams, kolegoms ir bendraminčiams, kadangi jų dėka į jūsų gyvenimą ateis gražus ir reikalingi dalykai, aktuali informacija bei pasiūlymai. Nepraleiskite progos dažniau pasilinksminti, aplankyti jus dominančias vietas ar pasidomėti netolimomis kelionėmis. Trečioji dekada visai kitokia – tai metas, kuomet savaime pajausite poreikį vienatvei ir ramiam poilsiui.

TAIP PAT SKAITYKITE: Balandžio kalendorius: sėkmingiausios mėnesio dienos

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Pirmosios dvi dekados gali atnešti galimybių, susijusių su karjera, verslu bei populiarumu. Jei būsite disciplinuoti ir dirbsite negalvodami apie laisvalaikį ar nereikšmingas smulkmenas, tuomet užsitikrinsite ne tik aplinkinių pagarbą, bet ir padidinsite savo sėkmę finansiniuose reikaluose. Tiesa, romantiškai meilei šis laikas nėra itin tinkamas – tam stigs energijos ir palankių situacijų.

Kai kurie pajus depresiją, vienatvę ir norą atsitraukti nuo pasaulio, užsidaryti vienumoje. Visgi kaip tik to ir reikėtų vengti. Paskutinioji balandžio dekada atneš netikėtų situacijų, nuotykių ir įdomaus bendravimo. Tai palankus laikams svarbiems susitikimams, pokalbiams dėl darbo ar trumpoms kelionėms.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šis metas vienaip ar kitaip atneš didelių galimybių, o jums tereikia nebijoti jomis pasinaudoti.

Pirmosios dvi dekados yra tinkamas laikas keliauti, pažinti svetimus kraštus ir bendrauti su užsieniečiais. Leiskite, kad į jūsų gyvenimą ateitų nauji horizontai, nuotykiai, nauji žmonės, kitoks požiūris. Tai laikas, kuomet verta leisti sau gyventi plačiau, išmokti kažko visiškai naujo, įgyvendinti didelį projektą ar kreiptis pagalbos į autoritetingus žmonės. Šis metas vienaip ar kitaip atneš didelių galimybių, o jums tereikia nebijoti jomis pasinaudoti.

Tiek turintiems antrąją pusę, tiek ir vienišiams reikėtų saugotis pagundos užmegzti paviršutiniškus meilės santykius, kurie vėliau gali pasibaigti ne itin maloniai. Paskutinė dekada tinkama darbui bei ilgalaikiams projektams pradėti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Galimai kils pagunda rizikuoti, investuoti nemažai pinigų ar greitai ir daug užsidirbti. Visgi rizikuokite saikingai, kadangi pirmosios dvi dekados yra nevienareikšmiškos: galite ir atrasti ir prarasti tuo pat metu. Stipriesiems šis laikotarpis gali būti itin įdomus, nes įvykių ir netikėtų pokyčių nusimato išties nemažai. Ne viskas vyks taip, kaip jus planavote, tad svarbu bus gebėti prisitaikyti prie situacijos.

Nenustebkite, kuomet kažkas netikėtai dings iš jūsų gyvenimo – tai būtinas apsivalymas nuo to, kas neperspektyvu, tad tiesiog paleiskite... Trečioji dekada žymiai geresnė, atneš galimybių, susijusių su aukštuoju mokslu, dvasiniu tobulėjimu, tolimomis kelionėmis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Balandžio mėnesio taroskopas: prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Vienišiai ieškos meilės, tvirtos partnerystės – tai išties tinkamas laikas skirti dėmesio asmeniniam gyvenimui. Tiems, kurie jau turi antrąją pusę, sėkmingas laikas žengti svarbių žingsnį santykiuose, dar labiau sutvirtinti ryšį. Išvaizda šį mėnesį bus itin svarbi, tad pasistenkite atrodyti tinkamai, prisiderinkite prie savo aplinkos ir jos reikalavimu.

Pirmosios dvi dekados teiks galimybių tiek meilėje, tiek ir pristatant savo veiklą visuomenei, tad pravartu svarbius darbus planuoti iki balandžio 19 dienos. Trečiąją dekadą jūsų vidinė būsena gali būti itin nestabili, o tai gali nelesti ramiai dirbti ar bendrauti, tad pasistenkite neapsikrauti nebūtinais darbais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nepalankus metas meilei, ypač naujų santykių pradžiai. Užtat tai puikus metas darbo reikalams tvarkyti. Jeigu būsite disciplinuoti, kruopščiai atliksite savo pareigas ir išlaikysite kuklumą bei punktualumą, tuomet galite tikėtis išties rimtos sėkmės profesinėje veiklose. Visgi turėkite omenyje, jog atlygį už savo kantrų darbą gausite ateityje, tad turėkite kantrybės išlaukti.

Taip pat svarbu bus pasirūpinti savo sveikata. Jūsų organizmas praneš apie savo poreikius, o jums tereikia į juos įsiklausyti. Trečioji dekada palanki partnerystei, rimtai meilei, bendravimui. Sulauksite kvietimų, dėmesio ir komplimentų – tai jūsų populiarumo laikas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei pradėsite keisti gyvenimo būdą šį mėnesį, bus lengviau tęsti šiuos veiksmus ir ateityje.

Pirmosios dvi dekados atneš džiugių, malonių akimirkų, romantiškų situacijų bei kvietimų. Tai jūsų sėkmės ir populiarumo metas, tad svarbu, kad nebijotumėte gyventi aktyviai ir pasitikėtumėte savo jėgomis. Tai puikus metas atostogoms, meilei bei sportui. Visgi sunkiai ir monotoniškai dirbti gali būti sunku, tad išties rimtus projektus atidėkite mėnesio pabaigai, kuomet savaime turėsite daugiau noro kantriai dirbti ir ramiau gyventi.

Visas balandis ypač tinkamas metas pagalvoti apie savo kūno sveikatą bei išvaizdą. Svarbu bus atkreipti dėmesį į sveiką mitybą bei sportą. Jei pradėsite keisti gyvenimo būdą šį mėnesį, bus lengviau tęsti šiuos veiksmus ir ateityje.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pirmosios dvi dekados gali būti gana harmoningos, tačiau tik tuomet, jei nereikės skubėti bei persistengti darbe ir jei galėsite ramiai dirbti sau priimtinu ritmu. Svarbu bus skirti kuo daugiau laiko namams, buičiai, šeimos nariams bei sau. Leiskite sau daugiau laiko skirti poilsiui, miegui, jaukiam bendravimui su mylimais žmonėmis.

Energijos potencialas bus nedidelis, tad sunkius darbus ar laiko leidimą triukšmingoje aplinkoje geriau planuoti trečiai dekadai. Nuo balandžio 19 dienos sugrįš populiarumas, noras aktyviai veikti ir bendrauti. Tai sėkmingas laikas tiek asmeniniam gyvenimui, tiek ir aktyviam darbui. Sėkmingas laikas įsimylėti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pratimų kompleksas lieknesnėms kojoms ir klubams. Treniruotės planas savaitei

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Santykiai su aplinkiniais klostysis gana harmoningai, kadangi dažniausiai būsite geros nuotaikos ir noriai bendraujantis. Visgi naujos meilės pažintys, kurios susiformuos pirmąsias dvi dekadas, greičiausiai bus trumpos ir paviršutiniškos, nors ir gana įdomios. Tai nėra tinkamas metas rimtų ir ilgalaikių santykių paieškai, bet užtat tai vaisingas laikas trumpiems verslo susitikimams, prekybai, netolimoms kelionėms, technikos pirkimui, mokslams bei reklamai.

Kuo aktyviau gyvensite, tuo daugiau nuveiksite, tad išnaudokite šį laiką tinkamai. Trečioji dekada jau visai kitokia: jausis aktyvios veiklos atoslūgis, atsiras poreikis daugiau laiko praleisti gamtoje, ramioje ir jaukioje aplinkoje, sumažinti kontaktus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nauji pasiūlymai ir idėjos ateis į jūsų gyvenimą per draugus ir kolegas.

Taps aktualūs finansiniai rūpesčiai. Teks nemažai nuveikti tam, kad ateityje galėtumėte džiaugtis materialiais gyvenimo malonumais. Šis mėnuo, ypač pirmosios dvi dekados, tinkamas metas sutvarkyti savo asmeninę buhalteriją, pagalvoti apie adekvačias pajamas ir išlaidas, galbūt apie geriau apmokamą darbą arba papildomą pajamų šaltinį. Šiuo metu geriau nei visuomet suvoksite, kaip teisingiausia veikti, kad sutvarkytumėte šią gyvenimo sferą.

Paskutinę dekadą atneš neblogų galimybių tiems, kurie yra lankstūs, aštraus proto ir moka greitai prisitaikyti prie situacijos. Nauji pasiūlymai ir idėjos ateis į jūsų gyvenimą per draugus ir kolegas.

Horoskopą sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt).