Astrologės L.Kutkytės sudarytas birželio horoskopas

Moteris hamake. / Shutterstock nuotr.
Moteris hamake. / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2016-06-02 21:00
AA

Kas laukia pirmąjį vasaros mėnesį? Kam skirti laiko daugiau, o dėl ko reikėtų visai nesivarginti? Astrologės Lanos Kutkytės prognozės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pirmosios dvi dekados gana aktyvios: daug pokalbių, apsikeitimo informacija, susitikimų bei trumpų kelionių. Negalėsite produktyviai ir kantriai dirbti monotoniško darbo, tad protingiausia būtų imtis darbų, kuriuos galite užbaigti greitai.

Aktualūs taps mokslai, naujos žinios, naujos pažintys. Tai ypač palankus metas išmokti kažko visiškai naujo ir reikalingo jūsų darbe - tai šiuo metu gali pavykti be didelių pastangų. Trečiąją dekadą aiškiai suvoksite, kad gyvenime yra daug daugiau, ne vien darbas. Norėsite daugiau laiko skirti poilsiui, dažniau būti su šeima, gyventi ramiai, neskubėdami.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 8, 9, 16, 27.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Greičiausiai pradėsite intensyviai galvoti apie įvairias investicijas, didesnį uždarbį, geresnį darbą. Materiali gerovė taps itin svarbi, norėsite įgyti daugiau stabilaus turto, užsitikrinti sau tvirtą pagrindą po kojomis. Tai savalaikis noras, tačiau nepervirtinkite savo galimybių, antraip materialinė padėtis tik pasunkės.

Veikite ramiai, apgalvotai ir suvokite, jog pageidaujama gerovė ateis tik kantraus darbo dėka ir kiek vėliau nei tikitės. Taigi turėkite kantrybės ir žingsnis po žingsnio kurkite tokį gyvenimą, kokio trokštate. Trečioji dekada atneš daug naudingos informacijos, kuri leis greičiau siekti savo tikslų.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 6, 16, 17, 30.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Optimizmo ir energijos turėsite išties daug. Norėsite daug nuveikti, daug pasiekti, judėti į priekį, aktyviai dalyvauti socialiniame gyvenime. Rūpės ir meilės reikalai. Būsite žavūs ir romantiški, todėl trauksite priešingos lyties atstovų dėmesį. Gyventi bus gera, patiksite patys sau, pasitikėsite savimi, tačiau svarbu neleisti sau elgtis egoistiškai, stačiokiškai.

Prisiminkite, jog sėkmė – nepastovus dalykas, tad išlaikykite kuklumą. Trečiąją dekadą neleiskite sau išlaidauti, nes kitaip gali kilti rūpesčių, susijusių su finansais. Nepirkite brangių daiktų, kurie nėra šiuo metu būtini, juolab, kad galimai iškils nenumatytų išlaidų.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 8, 9, 15, 16.

TAIP PAT SKAITYKITE: Birželio mėnesio taroskopas: prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Pirmosios dvi birželio dekados gali būti dirglios. Daugiau nei visuomet pastangų prireiks išlaikyti harmoningus santykius su mylimaisiais. Dažnai, atrodytų, be aiškios priežasties gali formuotis įtampa, kaprizai, konfliktai, kuriuos lydės emocijų audros. Svarbesnius darbus geriau atidėti trečiajai mėnesio dekadai.

Pasistenkite laikytis santūrumo, nereikšti be reikalo pretenzijų aplinkiniams, apriboti bendravimą, ypač su tais, su kuriais dažnai konfliktuojate, tuomet ir šis metas bus lengvesnis. Trečioji dekada jums žymiai geresnė, atnešanti palankesnes darbo ir meilės galimybes. Aiškiau suvoksite situaciją bei lengviau bendrausite.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 6, 16, 17, 25.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiemet birželis jums nevienareikšmiškas, kadangi laukia tiek sėkmė, tiek ir klaidos dėl nepamatuoto optimizmo. Nevertėtų pernelyg skubėti tiek darbo, tiek meilės sferoje. Svarbu leisti įvykiams skleistis natūraliai, be įtampos ir skubotumo. Visgi bus nelengva susilaikyti nuo stipraus vidinio poreikio viską aplinkui kontroliuoti.

Turėsite nemažai energijos, jausitės sėkmingi, pasitikėsite savimi, tačiau būtent dėl to gali paaštrėti konkurencinė kova dėl valdžios ir įtakos darbe, tad stebėkite save ir neleiskite sau peržengti neleistinų ribų. Trečiąją dekadą galite pajusti, jog aiškiai žinote, ką ir kaip turite. Meilė ir malonumai rūpės mažiau, tačiau daug pasieksite darbo sferoje.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 8, 9, 29, 30.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Birželis gali būti sunkiai prognozuojamas, kadangi ypač svarbi bus jūsų reakcija į įvykius, kurių šį mėnesį tikrai netrūks. Sulauksite nemažai likimo staigmenų, tad nuobodu tikrai nebus. Lengvai ir netikėtai trūkinės net ir ilgai trukę santykiai su kolegomis arba meilės partneriais. Kai kurie nutrūks tik tam, kad vėliau atgimtų ir toliau gyvuotų, tačiau jau kitaip, o kai kurie nutrūks, nes jau nebereikalingi tolimesniam tobulėjimui.

Šiuo atveju taps ypač svarbu valdyti emocijas, neleisti sau kerštauti ar pulti į depresiją, tad išlaikykite šaltakraujiškumą ir nesivadovaukite jausmais, nes šiuo metu tai gali tik dar labiau viską supainioti.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 16, 17, 25, 30.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Socialinis gyvenimas, statusas darbe, įvaizdis bus aktualios temos. Teks nemažai laiko praleisti viešumoje, būsite matomi ir gerbiami aplinkinių. Visgi jei per daug laiko skirsite savo poreikiams bei darbui ir ignoruosite mylimąjį, tuomet nenustebkite, kuomet pajusite, jog santykiuose atsirado įtampa, nepasitikėjimas ir priekaištai.

Partnerystė ir santykiai su artima aplinka šį mėnesį yra išties svarbi tema, tad svarbu taps prisiderinti prie kitų žmonių poreikų, demonstruoti lankstų požiūrį ir gerokai pakoreguoti savo asmeninius planus. Nesavanaudiškumas ir adekvatus pasiaukojimas bus teigiamai įvertintas ir šį laikotarpį pavers išties palanki.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 9, 15, 27, 30.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kada kirpti plaukus pagal Mėnulio kalendorių

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Rūpesčiai darbe, nuobodžios pareigos ir daug įvairių užduočių, kurias teks atlikti savarankiškai, kadangi padėti greičiausiai nebus kam – šios temos ypač garsiai skambės pirmąsias dvi dekadas. Tai išties darbingas metas, kuomet įvairias pramogas, atostogas ar asmeninį gyvenimą teks atidėti ateičiai. Jūsų vidinis nusiteikimas leis jums išties nemažai nuveikti.

Visgi būkite atidūs ir atsirinkite, kurios pareigos priklauso jums, o kurios yra kitų žmonių reikalas. Neleiskite savęs išnaudoti ir neužsikraukite sau ant pečių svetimos naštos, nors ištarti žodį „ne“ gali būti ne taip jau ir lengva. Trečioji dekada leis darbą suderinti su maloniu bendravimu bei gražiu poilsiu su mylimu žmogumi.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 16, 17, 21, 22.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pirmąsias dvi dekadas skirkite daugiau dėmesio savo antrąjai pusei bei jos poreikiams. Tarpusavio santykių tema taps ypač aktuali, jos išvengti nepavyks, todėl protingiausia būtų sąmoningai skirti savo energiją į jų harmonizavimą ir tobulinimą.

Jeigu esate vieniši, tuomet tai palankus metas rimto partnerio paieškai. Nepatartina šiuo metu būti vienumoje, kadangi tik kitų žmonių dėka pavyks nuveikti kažką rimto ir pasistumėti į priekį. Būtinai pasirūpinkite savo išvaizda, kadangi ji taps ypač svarbi jūsų sėkmei. Paskutinę dekadą stebėkite savo reakcijas ir neleiskite sau kelti pavydo scenų ar kerštauti kitam žmogui, kadangi tokių minčių gali kilti ypač lengvai.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 8, 9, 27, 30.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Atkreipkite dėmesį į savo sveikatą, kadangi jūsų kūnas šiuo metu gali ypač aiškiai siųsti jums pavojaus signalą ir norėti pranešti apie problemas, kurias vertėtų kuo greičiau spręsti. Kaip tik dabar bus ypač lengva pakoreguoti dienotvarkę, tapti disciplinuotais ir peržiūrėti savo mitybos įpročius.

Savaime jusite, jog norite įvesti daugiau tvarkos savo gyvenime ir viską sudėlioti taip, kad kasdienybė taptų kuo paprastesnė. Darbe bus svarbu elgtis atsakingai, būti punktualiems ir neišsisukinėti nuo savo tiesioginių pareigų, kitaip tai atsilieps jūsų santykiams su kolegomis ir viršininku. Paskutinę dekadą suaktyvės asmeninis gyvenimas.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 17, 21, 22, 30.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Daug energijos norėsis skirti meilės paieškoms arba jau esamų santykių harmonizavimui. Tai išties palankus metas flirtui, meilei, pasimatymams ir vestuvėms. Taip pat pravartu būtų skirti daugiau laiko sportui, hobiui, įvairiems gyvenimo malonumams, laiko leidimui su draugais.

Jei tik turite galimybę, skirkite pirmąsias dvi dekadas atostogoms. Šis laikas labiau skirtas poilsiui nei nuobodžiam darbui, kadangi susikaupti ties reikalais, kurie yra būtini, bet jums neįdomus bus kaip niekad sunku. Trečioji dekada jau visai kitokia; poilsį ir malonumus teks atidėti į šalį ir pasinerti į nesibaigiančių darbų srautą. Svarbu sudaryti dienotvarkę – tai leis daugiau nuveikti.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 9, 17, 17, 30.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pirmąsias dvi dekadas dažniau jausite poreikį ramiai pabūti namuose arba gamtoje ir mažiau laiko skirti sunkiems darbams. Tai teisingas sprendimas, kadangi šiuo metu galite jausti jėgų trūkumą, tad nuveikti kažką reikšmingo darbe gali būti sunkiau. Užtat tai puikus laikas užsiimti buities reikalais, atlikti remontą, atnaujinti interjerą, paversti savo namus jaukiais ir gražiais.

Dažniau būkite su šeimos nariais, jiems šiuo metu ypač reikės jūsų dėmesio. Paskutinę dekadą pajusite jėgų antplūdį ir jau nebenorėsite ramiai būti namuose. Tai išties puikus metas gyventi aktyviai, veržtis į priekį, demonstruoti savo talentus aplinkiniams.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 7, 16, 21, 30.

Horoskopą sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt).