Astrologės Vaivos Budraitytės 2018 metų horoskopas

Vaiva Budraitytė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Vaiva Budraitytė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-01 09:12
AA

Bent akies krašteliu žvilgterti į ateitį – tebūnie ir miglotą. Besidomintys astrologija sako, kad be pranašysčių gyventi tolygu važiuoti naktį be įjungtų žibintų – kam rizikuoti atsitrenkti į medį, jei vis dėlto gali pasišviesti kelią. Jūsų dėmesiui – Vaivos Budraitytės pranašystės.

Avinas

Šie metai bus šiek tiek geresni, nei praėję, bet dar privalėsit būti budrūs ir priverstinai aktyvūs. Atsipalaidavimo metas prasidės tik kovo mėn. Palankesnė situacija tęsis iki balandžio 20 d. Visus metus privalėsit sverti kiekvieną žodį, matuoti kiekvieną žingsnį.

Sausį saugokitės bet kokių finansinių operacijų, bet koks judesys su pinigais atneš nuostolius. Nusimato visokių rūpesčių dėl vyresnio amžiaus žmonių. Iki spalio mėn. galite jausti, kad priešai kaišioja pagalius į ratus, bet neperlenkit lazdos besisaugodami – ne toks velnias juodas, kokį jį piešia...

Nuo kovo iki spalio seksis karingesniems žmonėms, kurie sugeba pakovoti siekdami tikslo. Sportininkai ar kandidatuojantys į aukštesnius postus gaus daugiau, aukščiau, nei tikėjosi.

Kovo trečia dekada bus palanki santuokai, atostogoms ar keisti darbą. Visus metus gali sunkiau sektis susikaupti protiniam darbui, bet nėra ko labai išgvyenti. Sportuokite.

Jautis

Metai neblogi, laimės užsispyrę darbštuoliai, kurie daug nesvarstys, o be atodairos dirbs. Gyvenimas jums mes iššūkius, juos išspręsite, tačiau gyvenimas vėl mėgins ir mėgins jūsų kantrybę ir užsispyrimą, bet su viskuo lengvai susidorosite ir šių metų gyvenimo kovoje išeisite nugalėtojais.

Sunkiausias bus spalio mėnuo, tuo periodu reikėtų būti atsargesniems ir neplanuoti svarbių darbų. Vasarį ir kovą drąsiai veikite ką sumanę, seksis lengviau, nei manėte. Jausitės lyg kažkas saugotų nuo nesėkmių. Net kovodami su sunkumais jausitės puikiai.

Birželį ir rugpjūtį pirkite nekilnojamą turtą, reikalaukite aukštesnio posto. Santuokai palankus laikas kovo mėnuo ir laikotarpis nuo lapkričio pabaigos. Atostogoms tinka visi mėnesiai, išskyrus spalį, aišku, jei sugebėsite atitrūkti nuo darbų, o darbo turėsite daug.

Dvyniai

Visus metus galite prasčiau jaustis, aišku, kad kūrybiniai darbuotojai tai jaus labiau. Dvyniai – ne tik menininko, bet ir politiko ženklas, taigi nerimo tikrai nepavyks atsikratyti abiejų profesijų atstovams.

Visų kitų profesijų dvyniai bus labiau susibalansavę, jausis didesnėje harmonijoj su aplinka. Šiuos metus jums Dievulis skiria valios ugdymui. Privalėsit stengtis sveikai gyventi, nes šiais metais įklimpti į priklausomybių liūną bus labai paprasta.

Tėvai, turintys šio ženklo vaikų, turi ypač atkreipti dėmesį, kas su jais vyksta. Labai sėkmingas bus kovo mėnuo, birželis bei rugpjūtis. Sunkesnis spalio mėnuo, tad nereikėtų per jį daug stengtis įveikti sunkumus, o geriau palaukti lapkričio, kai viskas gali savaime susitvarkyti. Šiais metais daug pramogausite ir atostogausite.

Vėžys

Labai smagūs metai vėžiams. Pavyks atsikratyti daug įsisenėjusių problemų, ir net iki spalio mėnesio, jausite, kad tiesiog sekasi ką bedarytumėte, apie ką besvajotumėte – viskas pildosi. Net sėkmės periodu galit jausti nerimą, nesugebėjimą susikaupti, bet tai tik planetų įtaka, tad daugiau medituokit.

Kovas, balandis, rugpjūtis bei rugsėjis yra padidintos sėkmės laikas, tai tuo metu darykit sunkiausius darbus, nes pavyks kalnus nuversti, tik verskit...

Iki spalio palanku tuoktis, gimdyti vaikus. Kovo mėn. galite įsimylėti, bet meilei tinka visi metai. Manau, kad po 2018m. vienišių vėžiukų tarpe, nebeliks. Gera žinia ekstremalams – mažesnė nelaimingų atsitikimų tikimybė, bet būtina individuali astrologo konsultacija. Nuo spalio būkit atsargesni, jūsų sėkmė tuo metu atostogaus.

Liūtas

Iki rugsėjo privalėsit saugotis net savo šešėlio. Pasistenkit išlikti stebėtojais, o ne vertintojais. Jei kas nors šiais metais klaus jūsų nuomonės, atsakykit... taip, ne, nežinau, gal būt... Svarbiausia – niekur nesikišti.

Gruodį atsigausit, papurtysit savo karčius ir vėl iš katino virsit liūtu. Visus metus galit turėti bėdelių su meilės reikalais, kai visi džiaugsis santykiais, tuoksis, gimdys vaikus, o jūs nesuprasit, kas čia vyksta su jūsų meile, kodėl nesusikalbat su antrąja puse.

Svarbius sprendimus priimkite sau palankiausiais mėnesiais, t.y. sausį ir iki vasario vidurio, balandį, liepą, rugsėjį ir nuo gruodžio vidurio. Sausis – puikių idėjų metas, galit suvokti, ką privalot padaryti, kad būtumėt sveiki, laimingi, turtingi, tik tas idėjas įgyvendinsit vėliau. Gal net kitais metais.

Mergelė

Šiais metais privalėsit palaikyti dvasinę sveikatą pusiausvyroje, nes ji lems – bus metai labiau sėkmingi ar mažiau. Tibeto gydytojai sako, jei nori būti sveikas, dar daugiau judėk ir dar mažiau valgyk. Šis pasakymas tiks visiems metams. Taigi, sportas, judėjimas, šiais metais bus jūsų sėkmės garantija visame kame.

Visus metus džiaugsitės sustiprėjusia valia, todėl šie metai palankūs pabaigti visus pradėtus darbus, mesti antsvorį, pradėti sportuoti, baigti nebaigtus mokslus ir t.t.

Nuo balandžio iki rugsėjo puikiai seksis meilės reikalai, net užkietėję vienišiai džiaugsis sutiktais partneriais. Taip pat bus palanku tuoktis, tik datą būtina suderinti su astrologu, nes bus kelios dienos, kai tai daryti nepalanku. Gegužę ir spalį palanku viską staigiai pakeisti – darbą, namus, valstybę.

Svarstyklės

Šiais metais antras pusmetis jums bus ženkliai sėkmingesnis nei pirmas. Svarbiausius darbus atidėkite birželiui ar vėliau. Atsargūs būkit kovo mėnesį, o ypač tie, kuriems gali būti problemų su nelegaliais pinigais. Balandį saugokit reputaciją. Visi kiti periodai pakankamai lengvi.

Nereikės didelių pastangų norint kažką nuveikti. Visus metus puikiai klostysis piniginiai reikalai. Turėsit galimybę dirbti ir uždirbti. Pajamas gausit iš kelių šaltinių. Rugsėjį kurkit naujas įmones, darbo vietas, ieškokit naujo ar papildomo darbo.

Taip pat sėkmingai klostosi meilės reikalai. Palankūs metai susilaukti vaikų ar anūkų. Jaunos svarstyklės turi neužmiršti, kad ir nuo bučinukų gimsta vaikai. Laukia turtingi metai.

Skorpionas

Jums sekasi ir sekasi – šie metai bus net geresni už praėjusius. Šiais metais skorpionai – vieni sėkmingiausių ženklų. Na, bet ir ant Saulės būna dėmelių – taip ir jums nusimato prastesnė finansinė situacija, nei planuojat ar tikitės. Visus metus teks labai rimtai planuoti savo biudžetą. Nepasiduokit pagundoms leisti pinigus, o ypač balandį ir gruodį.

Liepą ir rugpjūtį ilsėkitės, nieko naujo nepradėkit. Šiuo periodu galios taisyklė, kad žmogus pats sau priešas, taigi, neskriauskite savęs.

Palankūs metai vystyti kūrybines galias dvasiniam augimui ir ,aišku, meilei. Visi metai tinka santuokai, vaikų gimdymui. Net jūsų namų augintiniai gali pradžiugint gausesne vada nei įprastai. Nusimato daug netikėtų sėkmių.

Šaulys

Šie metai bus visiškai kitokie, nei praėję, visas periodas bus pažymėtas šiokiu tokiu liūdesiu. Taigi, kad galėtumėt palaikyti 2017 metų lygį turėsit sutelkti visą savo valią, pajungti protą tikslų pasiekimui. Geresni periodai laukia kovą, visą vasarą ir spalį su lapkričiu.

Nuo balandžio pagerės savijauta bei situacija visose srityse. Birželio antrą pusę skirkit atostogoms, pramogoms, pasilepinimams. Vasarį, gegužę ir rugsėjį būkit atsargesni, nes tai ne jūsų laikas. Sausio pirmą pusę venkit ekstremalaus vairavimo, ekstremalaus sporto.

Nuo kovo prasidės puikus metas, kuris tęsis iki metų pabaigos, jis lems norą , galimybę išmokti ko nors naujo.

Ožiaragis

Tikrai geresni, sėkmingesni metai nei praėję, galit tikėtis likimo dovanų. Sėkmės periodas darbe – nuo balandžio vidurio iki rugsėjo pabaigos. Tuo pat metu seksis meilės reikalai, jei sumąstėte tuoktis – pats laikas.

Ožiaragiai turi polinkį į vienatvę, taigi šie metai vienatvės pabaiga, net užkietėję viengungiai susiras sau porą. Visi metai palankūs pradėti kažką naujo, siekti naujų tikslų, aukštumų. Gintis mokslinius darbus, kurti nerealius projektus.

Vasarį atsiras galimybė iš naujos veiklos gauti nemažas pajamas ir pilnai atstatyti 2017 metų suliesėjusį biudžetą. Kovas, balandis ir gegužės pradžia sunkiausias metų periodas – tuo metu nieko naujo nepradėkite.

Vandenis

Labai margi metai, negalima sakyti, kad prasti, bet kad pasijaustumėt gerai, teks įdėti daug pastangų. Visą periodą turėsit stengtis išlaikyti uždirbtus nuopelnus, gėrybes. Šiais metais geriau nieko nepradėti, niekur nesikišti, su niekuo nekonkuruoti, tiesiog būti gyvenimo stebėtoju. Visus metus geriau būti pavaldiniu, nei dirbti sau.

Birželį, liepą ir rugpjūtį nevažiuoti į neramius planetos taškus, nedalyvauti dideliuose žmonių sambūriuose. Nuo rugpjūčio atsigausit, pajusit grįžtančią sėkmę, darbai duos norimus rezultatus.

Antroje metų pusėje pirksite ar tobulinsite nekilnojamą turtą. Sulauksite netikėtos dovanos ar palikimo. Visus metus turėsite rūpesčių dėl vyresnio amžiaus žmonių.

Žuvys

Tiesiog puikūs metai, kai galėsite save realizuoti visose srityse, pasiekti visus tikslus. Tik nemiegokit, o kibkit į darbus – metai greit praeis, o nuveikti darbai bus tvirtas pamatas ateičiai. Ką šiais metais nuveiksit, pasidaugins dešimteriopai. Tokį sėkmingą periodą gaila neišnaudoti.

Visus metus lydės sėkmė meilėje. Žuvelėms jausmai labai svarbūs, todėl dėl jausmų galit įkliūti į bėdą. Žiūrėkit su kuo esat, ar tikrai tas žmogus nuoširdus. Menininkai sulauks pripažinimo ir apdovanojimų net už senus nuopelnus.

Visos pateiktos idėjos bus sutiktos geranoriškai ir joms pritariama. Prastesnis periodas vasaris, kai reiks pasisaugoti netikėtų konfliktų ar net agresijos jūsų atžvilgiu...