Astrologinė prognozė sausio 10–16 d.

Astrologija / Shutterstock nuotr.
Astrologija / Shutterstock nuotr.
2018-01-10 07:00
AA

Artimiausiu metu laukia neišvengiami įvykiai. Vieni nuims derlių, apžvelgs metų rezultatus, kiti – registruos nuostolius ir bandys juos suprasti. Tai galutinis ir negrįžtamas procesas, tačiau jis duos pradžią kitiems įvykiams. Pasibaigs tai, kas turi pasibaigti, ir neverta laikytis pasenusių, atgyvenusių dalykų.

Iš dabar pasėto grūdo po kurio laiko galima bus sulaukti gero derliaus, tačiau tai nebus greitas procesas. Už tai, kad kažką gausite, kažką reikės ir paaukoti.

Iš dabar pasėto grūdo po kurio laiko galima bus sulaukti gero derliaus, tačiau tai nebus greitas procesas. Už tai, kad kažką gausite, kažką reikės ir paaukoti.

Tiesa, velnias nebus toks baisus, koks piešiamas, taigi pernelyg baimintis pokyčių neverta. Vis dėlto šiuo laikotarpiu patartina būti atsargiems, išmintingai vertinti aplinkybes.

Jeigu dėl ko nors ilgai nesiryžote apsispręsti, trūko ryžto imtis konkrečių žingsnių aktualiam klausimui ar problemai išspręsti, dabar bus geras metas griebti jautį už ragų ir padaryti tai, kas turi būti padaryta. Pagalbos ar gero patarimo galite sulaukti iš ilgamečių, ištikimų draugų.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Nors didžiosios šventės praėjo, linksmos nuotaikos neapleis. Tai bus darbingas, produktyvus metas, palankus tvarkyti bendrus finansinius, draudimo, turtinius reikalus. Sulauksite palaikymo iš draugų, bendradarbių. Nepalikite neišspręstų reikalų savaitgaliui – jį geriausia skirti šeimai, vaikams. Apskritai metų pradžia jums – optimistiškas ir kūrybiškas metas.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šiuo metu dėmesio centre atsidurs reikalai, susiję su partneriais. Atrodo, kad šiuose santykiuose pastarieji jums bus svarbiausi. Bus svarbu įsiklausyti į jų nuomonę bei argumentus. Nauja gaida suskambės ir ryšys su antrąja puse – būsite nusiteikę svajingai ir romantiškai, o gal net ir išvyksite kur nors tik dviese?

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Iki savaitgalio tęsiasi išvykoms palankus metas. O jeigu tai neaktualu, šis metas palankus kasdieniams reikalams tvarkyti. Skubos nebus, o tai ir gerai, nes kiek galima lėkti? Šiuo metu galite jausti trauką dvasiniams, mistiniams dalykams, tam, kas paslaptinga. Nenuostabu, kad norėsis daugiau laiko praleisti su draugais, kuriems taip pat rūpi metafiziniai dalykai.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šią savaitę Vėžiams tęsiasi palankus metas, kai už gerą įdirbį gaunamas atitinkamas atlygis. Atrodo, kad darbuositės energingai, su įkarščiu. Vis dar tęsiasi palankus metas kelionėms, ypač su antrąja puse. Vis dėlto savaitgalį verta praleisti ramioje aplinkoje – gali būti ne taip paprasta išlaikyti emocinę pusiausvyrą.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Daugiausia dėmesio ir energijos pareikalaus kasdieniai darbai ir įsipareigojimai. Nors suktis turėsite sparčiai, tačiau ir nuveiksite daug. Daugiau laiko teks skirti ir namų reikalams. Savaitgalį norėsis pailsėti, tačiau neatlikti darbai gali neduoti ramybės ir sujaukti savaitgalio planus. Padėtį gali išgelbėti geri draugai – neatsisakykite jų pasiūlymo.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Atgaiva širdžiai ir sielai. Rūpestingosios Mergelės dabar turi puikią progą atsipalaiduoti. Svarbiausia tema bus laisvalaikis ir pramogos. Kai kurios atras savyje slypinčią mūzą ar atgaivins meninius, literatūrinius gebėjimus. Daug džiaugsmo suteiks kartu su vaikais praleistas laikas. Vienišoms Mergelėms galimas svajingas susižavėjimas.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Daugiausia dėmesio ir energijos šiuo metu pareikalaus namų reikalai. Beje, dabar palankus metas iš esmės apgalvoti namų interjero klausimus – geriau nei bet kada jausite formas, tad jeigu kils noras ką nors perstumdyti baldus, nesipriešinkite tam. Daugiau pasirūpinkite namiškių sveikata, o savaitgalį būkite atidesni antrosios pusės jausmams.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Imlūs komunikacijos ekspertai – tokie yra šios savaitės Skorpionai. Jausite, kada reikia paspausti aplinkinius, o kada pakaks tik jūsų charizmatiško žvilgsnio. Šis laikotarpis puikus mokytis, rinkti informaciją, geras trumpoms komandiruotėms ar kelionėms. Sėkmė priklausys nuo jūsų asmeninių savybių ir gebėjimo pasinaudoti turima informacija.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Praėjus didžiausioms metų šventėms, Šauliai neturėtų skųstis paplonėjusia pinigine. Žvaigždės jums palankios, ir jeigu nesugalvosite leisti pinigų prabangai ar neapgalvotoms pramogoms, ypač savaitgalį, padėtis išliks stabili. Laikas palankus ir ilgalaikiams planams kurti, ir strategiškai apmąstyti ateities finansinius planus. Aplankykite tėvus – šiuo metu sustiprintumėte ryšį su jais.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Praktiški ir emocijų viešai nelinkę demonstruoti Ožiaragiai atskleis ir kitą savo asmenybės pusę – švelnumą, socialumą siekį. Būtent šios savybės padės užmegzti ir plėtoti ryšius ar gauti reikiamą informaciją. Vis dėlto namuose savaitgalį šeimyniškiai gali išvysti jumyse aikštingą vaiką, tad išlaikyti emocinę pusiausvyrą. Gera žinia ta, kad ilgas ir kruopštus kasdienis darbas ims duoti derlių.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šiuo metu draugiški ir bendradarbiauti siekiantys Vandeniai geriausiai jausis antrame plane. Į viešumą netrauks, nors progų aktyviai pasireikšti kūryboje ar tiesiog atsidurti dėmesio centre pasitaikys. Tačiau pabuvus dėmesio šviesoje, norėsis greičiau pasitraukti į savo lizdelį ir ant durų užsikabinti iškabą „Manęs nėra namie“.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Geriausios idėjos ir projektai gims bendraujant su panašiai mąstančiaisiais. Šiuo metu tinka vystyti, plėtoti bendrus planus, tačiau realizuoti juos ar prisiimti finansinius įsipareigojimus šiuo metu, ypač artėjant savaitgaliui, neverta – galimos kliūtys ar nesusipratimai. Seksis kūrybiškai spręsti namų, piniginius reikalus.

Parengė astrotarologė Vaivora

TAIP PAT SKAITYKITE: Ką 2018-ieji žada Šauliams, Ožiaragiams, Vandeniams ir Žuvims (3)