Astrologinis vakaras projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“: Andrius Butkus taps Erikos Vitulskienės vergu

Erika Vitulskienė ir Andrius Butkus / Mariaus Žičiaus nuotr.
Erika Vitulskienė ir Andrius Butkus / Mariaus Žičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-09-19 16:26
AA

Kodėl Juozo Liesio ir Elenos Leonovos santykiai tokie įtempti? Kodėl Katažina ir Dainius Dimša – lyg sielos broliai? Kas pateks į LNK šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ finalą? Į šiuos klausimus sekmadienio laidoje „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ 19.30 per LNK bandys atsakyti populiariausia šalies astrologė Palmira Kelertienė. Ji dirbs LNK šokių projekto komisijoje.

Šį sekmadienį LNK šokių aikštelėje – pasirodymai dvylikos Zodiako ženklų tema. Erika Vitulskienė ir Andrius Butkus – Liūtas ir Vėžys. O tai reiškia – valdovas ir vergas. Šokių erelis Andrius taps karalienės Erikos vergu.

Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas įkūnys Šaulio ženklą. Šokių aikštelėje jie žais rusišką ruletę. Neaišku, ar po šio pasirodymo Andrius liks gyvas, nes po praėjusio sekmadienio šokėjas, atlikęs triuką su ugnimi, apdegė nugarą ir dabar gydosi žaizdas.

Katažina ir Dainius Dimša šoks Dvynių šokį – mat išsiaiškino, kad judviejų tėvai yra gimę tą pačią dieną.

Po Mergelės ženklu gimusi Renata Uzialkaitė taps viliokle Afrodite, o Mantas Stonkus su Ala Karpenko šoks Svarstyklių šokį – apie žmogų , balansuojantį ties riba.

Editos Daniūtės meilės neužsitarnaujantis Tomas iš „Pikaso“ šoks tradicinį pasadoblį ir įkūnys jaučio ženkle gimusį stipruolį toreodorą. Tačiau kažin ar Edita šį numerį pamatys – šį sekmadienį komisijos pirmininkė išvyksta teisėjauti į užsienį ir ją pirmininkės pareigose keičia baleto primarijus Nerijus Juška.

Šokių transliacijoje dalyvaus ir Europos čempiono titulą apgynęs geriausias Lietuvos vienviečių valčių atstovas Mindaugas Griškonis. M. Griškonis yra pažadėjęs prisijungti prie LNK šokių projekto. Įdomu, kokias jam šokėjo karjeros perspektyvas nupieš astrologė Palmira Kelertienė?