„Asuose“ Tomo Cruise'o mylimąją įkūnijusios Kelly McGillis neįmanoma atpažinti

Kelly McGillis / Scanpix ir ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Po 32-ejų metų Holivudas nusprendė sukurti kultinės kino juostos „Asai“ („Top Gun“) tęsinį. Jau žinoma, kad pagrindinė filmo žvaigždė Tomas Cruise'as (55) sugrįš į „Asus“ kaip Maverikas. Tuo tarpu dėl pagrindinės filmo aktorės ilgai buvo šnabždamasi: ar Kelly McGillis (60) sugrįš kaip Maveriko mylimoji Šarlotė?

Dar 2014-aisiais Kelly pasakojo, kad su džiaugsmu prisidėtų prie antros „Asų“ dalies. Vis dėlto įprasta, kad veiksmo filmų herojų mylimąsias vaidina seksualumo ikonos. Garbaus amžiaus aktorė jau nebeatitinka šių Holivudo kanonų. Per tris dešimtmečius K.McGillis pasikeitė neatpažįstamai.

Gandams dėl Kelly dalyvavimo „Asų“ filmavimuose atėjo galas, kai paparacai ją užfiksavo Šiaurės Karolinoje. Tapo akivaizdu, kad ji nedalyvauja filmavimuose, kurie vyksta Kalifornijoje.

Kelly McGillis / „Scanpix“ nuotr.

Paparacai pastebėjo Kelly padedant rytinėse mišiose. Bažnyčia ir naudingi darbai visuomenei jai padėjo atrasti ramybę po asmeninio gyvenimo audrų.

2009-aisiais K.McGillis viešai prisipažino esanti lesbietė. Tuo metu ji dar buvo ištekėjusi už Fredo Tillmano, su kuriuo užaugino dvi dukteris.

Pasitraukusi iš Holivudo Kelly nesėdėjo rankų sudėjusi. Garsi moteris atidarė barą, mokė vaidybos meno ir padėjo turintiems priklausomybių narkotikams ar alkoholiui.

Kelly McGillis filme „Asai“ / Vida Press nuotr.

2016-aisiais į jos namus įsilaužė nepažįstama moteris ir užpuolė K.McGillis. Stiprių sužalojimų buvusiai aktorei pavyko išvengti, tačiau ši patirtis ją stipriai sukrėtė. Tai nebuvo pirmas kartas, kai Kelly buvo užpulta. 1982-aisiais Kelly su drauge buvo išprievartautos.

Siaubingi išgyvenimai paskatino Kelly įsigyti šaunamąjį ginklą savigynai. Nuo 2016-ųjų moteris ginklą visada nešiojasi su savimi.

Kelly McGillis ir Tomas Cruise'as filme „Asai“ / Vida Press nuotr.

Skaitykite daugiau