Arnoldas ir Ieva Eisimantai: „Ateitis bus tokia, kokios būsime verti“

Prieš kiek daugiau nei dvejus metus susipažinę televizijos šokių projekte, aktorius, renginių ir radijo laidų vedėjas Arnoldas EISIMANTAS (37) ir Vilniaus tango teatro šokėja Ieva EISIMANTĖ (30) vasaros pabaigoje atšoko vestuves. Ir vis dar su malonumu dviese šoka tango.

Arnoldas Eisimantas ir Ieva Eisimantė / Tomo Kaunecko nuotrauka
Arnoldas Eisimantas ir Ieva Eisimantė / Tomo Kaunecko nuotrauka
JŪRATĖ RAŽKOVSKYTĖ
Šaltinis: Žmonės
2022-11-23 10:19
AA

Arnoldas vaidina Klaipėdos dramos teatre, filmuojasi kine ir serialuose, veda renginius. Bet važiuojant į susitikimą iš reklaminio stendo linksmai šypsojosi Ieva. Tai dabar svarstau, kuris iš jūsų – žinomesnis?

Arnoldas: Vieni apie mane žino, kiti net nėra nieko girdėję. Visiems – savos žvaigždės. Autoserviso, kuriame dažniausiai taisau automobilį, savininkas man yra žvaigždė, nes visada labai kokybiškai suteikia paslaugas. Mano stomatologė man yra žvaigždė, nes gali mane priimti kartais net ir ne darbo valandomis.

Žinomumas dažniausiai ateina kaip padarytų darbų pasekmė ir tikrai nėra siekiamybė. Bent jau man. Kiekvieno žmogaus darbas yra tarsi jo scena. Ir tik jis pats sprendžia, kaip ryškiai nori toje scenoje spindėti.