Atgal į mokyklą: žinomų Lietuvos žmonių vaikų stilius ir svajonės

Greta Javtokaitė / Kadras iš video
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Rugsėjo 1-oji reiškia ne tik vasaros ir linksmybių pabaigą, bet ir sugrįžimą į mokyklą. Mados fotosesijoje žurnalui „Žmonės“ įsiamžinę žinomų tėvų vaikai atskleidė, kokios pamokos – įdomiausios, kuo jie planuoja būti užaugę ir kokį stilių renkasi kasdienai mokykliniame suole.

Ugnė Dargytė pasakojo, kokia didžiausia jos svajonė. Įgudžius mergaitė tobulina net per pertraukas ir nekreipia dėmesio į klasiokus, kuriems tai gal atrodo keista.

Liepa Gradauskaitė atskleidė, kodėl vertina šiltą atmosferą mokykloje Gabrielius Šemberas kalbėjo apie popamokinę veiklą, o Greta Javtokaitė papasakojo, kokius itin skirtingus pomėgius ji tobulina kiekvieną dieną.

Ūla Marija Žalytė pasidalino savo stiliaus paslaptimis bei ateities svajonėmis, o Teodora ir Martyna Marcinkevičiūtės papasakojo, ką veikti mokykloje joms labiausiai patinka.

Dainininkė Paula Valentaitė papasakojo, kaip ją suvaržo mokykla, o dvyliktą klasę šiemet pradėję Ūla Marčėnaitė ir Titas Jonutis visai neslėpė, kad norisi kuo greičiau baigti mokyklą ir pulti įgyvendinti ateities planus.

Skaitykite daugiau