Atidarytas naujas vyno baras-restoranas „Winestone“ pasitinka božolė

Atidarytas naujas vyno baras-restoranas „Winestone“ pasitinka božolė / Tautvydo Stuko nuotr.
Atidarytas naujas vyno baras-restoranas „Winestone“ pasitinka božolė / Tautvydo Stuko nuotr.
Šaltinis: Reklama
2023-11-17 15:23
AA

Į jaunojo vyno šventę daugiau nei 300 svečių sukvietė prancūziškam viešbučių tinklui „Accor“ priklausantis „Novotel Vilnius Centre“. Šiemet šventė dviguba: pasitinkame božolė ir atidarome viešbutyje „Winestone“ restoraną-barą.

Nuo šiol čia galima padegustuoti virš trisdešimt išskirtinių rūšių vynų bei atrasti ir įsigyti patikusius vynus „Wineshop“ parduotuvėje. „Winestone“ restoranų koncepcija yra apie šviežią ir patrauklią kulinarinę patirtį. Virtuvės šefas Vytautas Zdanauskas restorano meniu pagal sezoną vis atnaujina, naudoja šviežius to meto ingredientus, o patiekalus patiekia ant išskirtinių akmens lėkščių.

Šventinį vakarą organizavo ilgamečiai „Novotel Vilnius Centre“ partneriai – renginių organizatoriai „Auksinė mintis“. Čia susirinkę ambasadoriai, diplomatai, tarptautinių verslo, mokslo, švietimo įstaigų, turizmo sektoriaus atstovai skambant gyvai atliekamai muzikai stebėjo pirmojo profesionalaus šokio teatro „Aura“ performancą su Goda Koster trijų dimensijų kostiumais ir menininkės Agnės Kišonaitės božolė vynu tapomo paveikslo pristatymą.

Atidarytas naujas vyno baras-restoranas „Winestone“ pasitinka božolė / Tautvydo Stuko nuotr.

„Drobėje vaizduoju Lietuvoje ir Prancuzijoje gyvenančią kuoduotąją zylę. Ji simboliškai apjungia šias šalis ir kartu išryškina prancūzišką šio viešbučio kilmę. Paukštelis – naujienos simbolis. Jis skelbia dvi žinutes: božolė jau atvyko ir antroji –„Winestone“ restoranas-baras jau atidarytas! Be to, kad paukštelis nesijaustų vienišas, greitu metu šalia jo atsiras kitas paveikslas. Kviečiame užsukti ir pasižiūrėti, kas tai bus.“ – pasakoja darbo autorė menininkė Agnė Kišonaitė.

Atidarytas naujas vyno baras-restoranas „Winestone“ pasitinka božolė (84 nuotr.)
+78