Atidengta Ąžuolo kaukė: po ja – Edmundas Kučinskas

Edmundas Kučinskas su Ąžuolo kauke / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Edmundas Kučinskas su Ąžuolo kauke / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-11-14 22:16
AA

„Per savo karjerą esu dalyvavęs daugybėje projektų. Tačiau galiu pasakyti, kad niekur nesijaučiau taip komfortiškai, kaip dalyvaudamas „Kaukėse“. Ir man labai patiko dainuoti po Ąžuolo kauke. Kartais gyvenime mes, žinomi atlikėjai, žinomi žmonės, norime pasislėpti po kepure, kad mūsų niekas nepažintų. Žinoma, mes siekiame būti atpažįstamais, bet kartais pavargsti nuo to dėmesio. Todėl buvimas po šia kauke man leido išskristi iš savęs, pabūti kažkuo kitu, ne Edmundu Kučinsku“, – pasakojo scenos grandas.

Sekmadienio vakarą LNK televizijos šou „Kaukės“ įvyko tai, ko visi laukė – buvo nuspręsta, kieno tikroji tapatybė bus atskleista, o kurios trys kaukės pateks į išsvajotą finalą.

Pavojaus zonoje komisijos sprendimu atsidūrė Superherojus ir Ąžuolas. Nors visi komisijos nariai po kiekvieno Ąžuolo pasirodymo negailėjo pagyrų, deja, jie visi nusprendė žinantys, kas slepiasi po girių valdovo kostiumu ir pasiryžo nuimti jam kaukę. Po ja slėpėsi visiems puikiai žinomas dainininkas Edmundas Kučinskas.

Edmundas Kučinskas / Svetlanos Bolnienės nuotr.

„Giedrius mane iššifravo pats pirmas! Aš jus iš karto, sako, iššifravau! Bičiuliai, turiu pasakyti, kad jūs padarėte keletą didelių klaidų. Pirmiausia, neišleidote į finalą tikro, lietuviško girių karaliaus – Ąžuolo. Antra, finale turėjo būti tikras vyras Ąžuolas, girių karalius, kuris visom savo kūno galūnėm jaučia, kas stovi šalia. Kai aš stovėjau šalia Avinytės, aš visom kūno galūnėm jaučiau, kad čia yra moteris, mergina“, – vos nusiėmęs kaukę komisijai pastabų negailėjo Edmundas.

Edmundas Kučinskas / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Maža to, pasibaigus šou ir atslūgus emocijoms žinomas atlikėjas prisipažino liūdintis, kad likus vos vienam žingsniui iki finalo teko atsisveikinti ir palikti „Kaukių“ sceną. „Aišku, kad norėjau į finalą. Ir norėjau finale susikauti su Avele. Kadangi mano širdis jaučia, kad po šia kauke slepiasi moteris, finale būčiau laimėjimą atidavęs jai“, – sakė Edmundas.

„Žinote, aš vis skaitau, kaip visi sulaukdavo žinučių ir skambučių iš draugų bei artimųjų. Aš jų beveik nesulaukiau. Todėl man slėptis nebuvo sunku. Tačiau mano šeimą užplūdo klausimai ir manau, kad jiems buvo daug sudėtingiau, nei man“, – neslėpė scenos legenda.

Edmundas Kučinskas / Svetlanos Bolnienės nuotr.

„Man koją pakišo mano ilgas liežuvis, o ne dainavimas. Dainavime man save paslėpti sekėsi labai gerai, bet mano kalbėjimo maniera, tai kaip aš dėlioju sakinius, gestikuliuoju, išdavė mane“, – kodėl nepateko į finalą svarstė Edmundas ir pridūrė: „Nors šiame versle esu ne vieną dešimtmetį, šis šou man davė labai daug. Aš atradau visas kitokias savo balso galimybes. Man atrodo su savo repertuaru buvau labai vienodas. Taip, aš turiu savo stilių, bet manau, kad po šio projekto nebijosiu pakeisti ir jį, ir įnešti į savo pasirodymus naujovių. Man pačiam sunku patikėti, kad per tiek metų scenoje sugebėjau save paleisti ir atrasti visiškai naujas savo balso galimybes.“

Edmundas Kučinskas prisipažino nepraleidžiantis nė vienos „Kaukių“ laidos ir su nekantrumu norintis sužinoti kas slepiasi po trijų finalistų: Mėnulio, Avino ir Superherojaus kaukėmis.

Edmundas Kučinskas / Svetlanos Bolnienės nuotr.

„Aš labai džiaugiuosi šiuo projektu. Kad toks Lietuvoje yra. Nes mes nuolat girdime tiek daug negatyvių žinių, o ši laida yra viena iš nedaugelio, kuri skleidžia tik geras emocijas ir pozityvą. Ji leidžia užsimiršti ir bent trumpam atsipalaiduoti. Aš manau, šį sekmadienį bus dar didesnė intriga, nes nebe komisija, o žiūrovai spręs, kas nugalės. Todėl, manau, viskas gali apsiversti aukštyn kojomis. Man labai įdomu, kas slepiasi po likusiomis kaukėmis, o dar smalsiau, kas laimės šį šou“, – sakė Edmundas.

„Kaukės“ – sekmadienį per LNK televiziją, 19.30 val.

Po Ąžuolo kauke slėpėsi Edmundas Kučinskas (19 nuotr.)
+13