Atlikdama romantišką dainą Katažina Nemycko apnuogino savo grakštų kūną

Katažina Nemycko ir Dainius Dimša / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Katažina Nemycko ir Dainius Dimša / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-02-20 20:45
AA

Trečiadienio vakarą įvyko LNK laidos „Šokėjai prieš dainininkus“ filmavimas. Itin aršioje kovoje ginklus surėmė ne vienas žinomas muzikinių ir šokių projektų dalyvis. Tarp jų pasirodė itin seksualiai, kūno linkius atidengiančia suknele pasipuošusi, kompozitoriaus Deivydo Zvonkaus mylimoji Katažina Nemycko.

Katažina su savo partneriu Dainiumi Dimša, su kuriuo praėjusių metų gruodžio 30-ąją laimėjo pirmąją vietą projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“. Tiesa, pora šį kartą varžėsi tarpusavyje,  kuris jų geresnis – Dainius dainininkas ar Katažina šokėja. O šioms varžytuvėms jiedu pasirinko lietuvišką legendinės JAV roko grupės „Meat Loaf“ dainos „I will do anything for love“ versiją.

Vedėjams, kuriais tapo Inga Valinskienė ir Andrius Butkus, pasiteiravus ar Katažinos širdies nedrasko nostalgija dėl pasibaigusio šokių projekto, ji atviravo: „ Jausmas yra nerealus, atrodo, kad praėjo dvidešimt metų. O iš tiesų, tik pora mėnesių. Žinote, man šokis – yra antroji mano aistra po dainavimo“.

Televizinėje dvikovoje susirungė šokėjai ir dainininkai (40 nuotr.)
+34

Į akį tiek žiūrovams, tiek ir komisijai krito ne tik poros pasirodymas, bet ir Katažinos apdarai. Ji vilkėjo vos kūną dengiančia, melsvą suknelę. Ji ne tik atidengė moters nugarą ir ant jos esančią tatuiruotę, bet ir grakščias kojas. Tačiau tokie apdarai itin nepatiko komisijoje šalia Ievos Norkūnienės, Adolfo Večerskio ir Giedriaus Drukteinio sėdinčiai Kristinai Kazlauskaitei. Ji tikino, kad suknelė yra panaši į neaiškias drapanas.

„Pasakysiu atvirai, drapanos tavo Katažina šlykščiai žydrai išdraskytos. O Dainius visas toks baltas. Niekas toks baltas kaip balandis nebūna“,  – kritikavo aprangą komisijos narė.

Šiame projekte, kuris bus rodomas per LNK kovo mėnesį, taip pat varžėsi Andrius Kandelis ir Eglė Jakštytė, Radžis Aleksandrovičius ir Ana Kapustina, Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė kartu su Tadu Rimgaila ir kiti.

Katažina Nemycko ir Dainius Dimša / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.