Atlikėja Dileta Meškaitė-Kisielienė apie vienos nakties nuotykius: „Moteris elgiasi taip, kaip ji nori“

Dileta Meškaitė-Kisielienė / Nerijaus Kuzminsko nuotr.
Dileta Meškaitė-Kisielienė / Nerijaus Kuzminsko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-03-29 13:09
AA

Dauguma nuolat besišypsančią Diletą Meškaitę-Kisielienę pažįsta kaip dainininkę ir merginų grupės „Queens of Roses“ narę. Tačiau visai neseniai žinoma moteris vėl išbandė save aktorės amplua – suvaidino komiškame seriale apie ligoninės gyvenimą „Rezidentai“.

Tiesa, gautas vaidmuo atlikėją gerokai prajuokino – teko vaidinti nerūpestingą, neseniai išsiskyrusią ir į pikantiškus nuotykius įsivėlusią moterį.

Vienoje sostinės klinikoje filmuojamas serialas žiūrovus kviečia stebėti komišką ligoninės kasdienybę, kur darbuojasi rezidentai, nuolat pakliūvantys į iki ašarų juokingas situacijas. Jiems ir toliau vadovauja negailestingas, savo globotinius per dantį traukiantis skyriaus vedėjas Rimantas Naudžiūnas, įkūnijamas aktoriaus Ramūno Rudoko.

„Tai nebuvo pirma mano tokia patirtis, esu vaidinusi ir anksčiau, atsikandusi buvau ir laidų vedėjos duonos. Todėl man nebuvo labai baisu, nauja ar netikėta. Bet, žinoma, labai smagu – man visada patinka per save perlipti“, – kalbėjo D. Meškaitė-Kisielienė.

Atlikėjos teigimu, filmavimo aikštelėje sekėsi net geriau, nei tikėjosi: „Aš tikrai maniau, kad mes daug labiau strigsime su filmavimu. Bet viskas ėjosi labai sklandžiai, kažkaip labai gerai sekėsi – tikriausiai buvo gera diena.“

Sužinojusi, kokį vaidmenį turės atlikti seriale „Rezidentai“, dainininkė tikino likusi nustebinta.

„Sužinojusi, ką teks vaidinti, labai juokiausi – galvojau, kodėl mano toks kvailas personažas? Ar negalėjo geriau būti kokia nors protinga daktarė, ką tik pabaigusi mokslus, kuri visur eina ir viską daro. Bet man teko išsiskyrusios nuotykių ieškotojos vaidmuo. Žinoma, koks skirtumas – juk čia tik personažas, bet labai juokiausi“, – šypsodamasi pasakojo moteris.

Atlikėjai teko neseniai išsiskyrusios ligoninės pacientės Ramunės vaidmuo. Ramunė sulaukia netikėto pasiūlymo – romantiško vienos nakties nuotykio. Tačiau nors pati D. Meškaitė-Kisielienė atskleidė, kad tokiai avantiūrai pasiryžti neleistų ramus jos charakteris, kitoms moterims patarė elgtis taip, kaip nori pačios.

„Sunku pasakyti, kaip moterys turėtų elgtis. Mano charakteris kitoks, aš esu ramesnio būdo, tai save nelabai įsivaizduoju tokioje situacijoje. Bet kiekviena moteris elgiasi taip, kaip ji nori. Tai yra jos pasirinkimas – jei ji neturi kažkokių rimtų įsipareigojimų, tai galbūt. O šioje situacijoje, manau, kad Ramunė viską labai teisingai padarė!“, – serialo gerbėjus intrigavo D. Meškaitė-Kisielienė.

Trečiasis serialo „Rezidentai“ sezonas vėl kviečia stebėti komišką ligoninės kasdienybę, kur darbuojasi rezidentai, pakliūvantys į iki ašarų juokingas situacijas. Jiems ir toliau vadovauja negailestingas, nuolat savo globotinius per dantį traukiantis Terapijos skyriaus vedėjas Rimantas Naudžiūnas, įkūnijamas aktoriaus ir režisieriaus R. Rudoko. Trečiąjį sezoną žiūrovai sutiks net tris naujus rezidentus: visiems jau gerai pažįstamo Viktoro Hugo Paplavskio dukterėčią iš Kauno, apsukruolį iš Klaipėdos ir periferijos atstovą iš Jurbarko. Trečiasis „Rezidentų“ sezonas startavo itin sėkmingai, tad kūrėjai tikisi ilgo ir nuotaikingo serialo gyvavimo.

Komiškas medicinos serialas „Rezidentai“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais per TV3.