Atlikėja Eglė Jakštytė – apie naują drabužių liniją ir ore pakibusį asmeninį gyvenimą

Eglė Jakštytė / Asmeninio archyvo nuotr.
Eglė Jakštytė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-08-18 09:07
AA

Atlikėja Eglė Jakštytė 29-ojo gimtadienio proga sau ir savo gerbėjams įteikia dovaną – rugpjūčio 18 d. ji pristato naują drabužių liniją. Eglė portalui Žmonės.lt pasakoja, kad Japonija, iš kurios sugrįžo prieš keletą mėnesių, įkvėpė įgyvendinti svajones. Daug pokyčių į dainininkės gyvenimą atnešė visi praėjusieji metai: laukiantiems jos vestuvių, Eglė sako, kad jų planuose nebėra, tiems, kas pasiilgo jos muzikos, Eglė pažada rudenį grįžti su naujais projektais, na, o visus, kurie nori pamatyti jos sceniniu vardu pavadintą kolekciją – atlikėja kviečia užsukti į oficialų instagramo puslapį.

Egle, kur ir su kuo pasitinki šią ypatingą dieną?

Turėjau švęsti Klaipėdoje, su laiveliu, tačiau planai pasikeitė ir gimtadienį minėsiu sodyboje Utenoje. Jau vakar čia atvažiavau. Grožiuosi gimtine, atvykome su sese prie ežerų. Norėjau praleisti laiko su artimiausiais žmonėmis, kuriuos dar stipriau pradėjau vertinti per paskutiniuosius mėnesius, kai pasaulyje vyko tikra suirutė. Mano gimtasis kraštas – be galo gražus, čia daug gamtos, ežerų. Prie vieno iš jų ir paminėsime mano gimimo dieną, gal pajodinėsime žirgais.

Tavo situacija buvo išties neeilinė, karantino pradžią praleidai Japonijoje, reikėjo ne vieną akmenį į šalį nustumti, kad galiausiai parvyktum namo. Įsilieti į naują kasdienybę gimtinėje buvo paprasta?

Tik dabar, kai viskas praėjo, supratau, koks sunkus laikotarpis tai buvo. Po visų karantinų ir kitų gyvenimo mestų iššūkių jaučiau kiekvieną nervų ląstelę savo kūne, be galo pavargau emociškai. Gal ir skamba egzotiškai tie du mėnesiai Japonijoje, tačiau nemažą kelionės dalį reikėjo sukti galvą ir nerimauti, ar tikrai pavyks grįžti į Lietuvą, kankino dvejonės, pykčių su antrąja puse taip pat neišvengėme. Abu nežinojome, ką darysime grįžę, kaip viskas susiklostys.

Eglė Jakštytė / Asmeninio archyvo nuotr.

Griuvo daug planų?

Taip. Turėjau pradėti vieną muzikinį projektą Lietuvoje, tačiau dėl viruso nepavyko suspėti planų įgyvendinti, viskas persikėlė į rudenį. Dabar labai tikiuosi, kad antra viruso banga jau nebeateis. Ši vasara, turbūt, buvo neaktyviausia koncertų prasme. Tačiau, kad ir kas benutiktų, aš į ateitį žvelgiu pozityviai, manau, reikia nenuleisti rankų. Juk galų gale viskas kažkada tikrai grįš į savas vėžes.

Žmonės džiaugiasi, jog turėjo laiko atsipūsti, pailsėti. Gal ir tu mėgavaisi tuo sustojimu, įsiklausimu į save, ramybe?

Negalėčiau taip teigti – blaškymosi tikrai netrūko. Vyko daug derinimosi darbų. Savo gimimo dienos proga pagaliau visiems galiu pranešti apie mano sceniniu vardu pavadintą naują drabužių liniją „eley style“. Tai – dovana sau pačiai. Ši drabužių linija 100 procentų atspindės tiek mano asmeninį kasdieninio gyvenimo stilių, tiek kaip atlikėjos.

Eglė Jakštytė / Asmeninio archyvo nuotr.

Kaip kilo idėja kurti drabužių liniją?

Kai grįžau iš Japonijos, galvoje sukosi daug minčių. Vis galvojau, kaip dar galėčiau save realizuoti. Nusprendžiau imtis idėjos, kuri su manimi gyvena jau keletą metų. Aš turiu savitą drabužių stilių, kuris man be galo patinka ir tinka, todėl jau anksčiau pradėjau siūtis apdarus sau – tiek scenai, tiek kasdienai. Galų gale viskas užaugo iki plano, kad tokius drabužius galiu pristatyti savo muzikos ir stiliaus gerbėjams bei sekėjams.  Tai – mažytė pradžia, startuoju po truputį,  be fanfarų, kad būtų kur stiebtis ir augti.

„eley style“ naujienas sekite ČIA. 

Džiaugiuosi šiandien gerbėjams pristatydama oficialų savo ženklo „Instagram“ puslapį, o jau nuo 24 dienos visi galės užsisakyti ir pirmąsias prekes. Viską darysiu labai pamažu, nedideliais žingsneliais – pradžioje per socialinius tinklus. Vėliau, jei matysiu, kad reikia, sukursime ir internetinį puslapį.

Kokia nuotaika tave per gimimo dieną dažniausiai aplanko?

Per gimtadienius būnu ramesnė, daug visko mąstau, galvoju, ką nuveikiau, ko pasiekiau, ką dar noriu nuveikti ir ko pasiekti. Dabar atrodo, kad viskas yra pakibę ore – tiek drabužių linija, tiek muzikiniai darbai, tiek asmeninis gyvenimas. Manau, kad ir tokie išgyvenimai yra reikalingi – po jų užauga storesnė oda ir tobulėjame kaip asmenybės.

Eglė Jakštytė / Asmeninio archyvo nuotr.

Asmeninis gyvenimas taip pat pakibęs ore? Juk gerbėjai laukia nesulaukia vestuvių.

Vestuvių mano planuose jau nėra. Laikas parodys kaip viskas pasisuks ateityje. Pastaruoju metu su Simu jaučiame, kad skiriasi mūsų interesai. Tikrai galiu patikinti – atviros žaizdos nėra ir esame suaugę, vienas kitą gerbiantys žmonės. Nežinau, kaip atrodo iš šalies, tačiau savo socialinių tinklų paskyroje jau kurį laiką stengiuosi neviešinti asmeninio gyvenimo detalių. Iš visų jėgų nepasiduodu neigiamoms emocijoms ir esu susikoncentravusi į darbus. Galiu atvirai pasakyti tik tiek, jog išgyvename įdomų etapą, tačiau taškų dėlioti neskubame.

Su tokiais pokyčiais Japonija turi ką nors bendro?

Savaime suprantama – Japonijoje buvo prasidėjusi trintis, bet tai didžiulės įtakos santykiams nepadarė. Buvimas ten prilygo užsišaldymo laikotarpiui, pabėgimui nuo savęs. Tikrai netrūko nuostabių akimirkų, bet ilgėjausi kūrybos, scenos, galimybės realizuoti save.

Eglė Jakštytė / Asmeninio archyvo nuotr.

Ko palinkėtumei sau ateinančiais metais?

Kad nepakištų kojos baimės ir klausytis savo širdies, mažiau blaškytis, daugiau stabilumo, kuo daugiau laiko skirti artimiausiems žmonėms.

Eglė Jakštytė (44 nuotr.)
+38