Evgenya Redko žiemą pasitinka su nauja daina ir klipu, planuose – kalėdinis albumas

Evgenyos Redko klipo filmavimo akimirka / Dominyko Valiagos nuotr.
Evgenyos Redko klipo filmavimo akimirka / Dominyko Valiagos nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-12-05 15:38
AA

Gruodį dainininkė Evgenya Redko sutinka šventiškai. Su nauja užburiančia žiemos daina ir spalvomis trykštančiu vaizdo klipu „Pakylėtas gruodis“ atlikėja praneša apie artėjančio kalėdinio EP pasirodymą. Mini albumas „Odė Kalėdoms” klausytojus pasieks dar šį mėnesį.

„Pakylėtas gruodis“ – tai daina, kviečianti švęsti gyvenimą, meilę ir būti kartu švenčių metu. Mane ši daina nuneša laikmečiais atgal, savo funk skambesiu dvelkia praeitimi, bet tuo pačiu yra ir labai šviežia bei šiuolaikiška“, – sako atlikėja.

Kūrinys gimė po įvairių bandymų, ieškojimų ir ilgos dienos, praleistos studijoje kartu su savo vyru bei prodiuseriu Asaf Yehuda. Visai netikėtai atsiradusios pučiamųjų partijos padiktavo ir visą dainos nuotaiką – pakilią ir šventišką.

„Mums patinka eksperimentuoti ir būti laisviems Evgenyos muzikoje ir kartais išgyvename magiškus momentus – kaip ši daina“, – sako Asaf.

Evgenyos Redko klipo filmavimo akimirka / Dominyko Valiagos nuotr.

Kartu su daina „Pakylėtas gruodis“ savo gerbėjams Evgenya pristato ir užburiantį vaizdo klipą. Per keletą dienų, surinkus profesionalių kūrėjų komandą bei radus tinkamiausią lokaciją – „Opera social house“ Ground Floor baro erdves, pavyko įgyvendinti klipo sumanymą. Vietos aura klipui suteikė ypatingą atmosferą, o kūrybinė komanda prasitaria, jog vaizdo klipo nuotaikos galima ir paragauti –barmenė Rūta visiems pageidaujantiems sumaišys kokteilį „Pakylėtas gruodis“.

Klipo aikštelė filmavimo metu virto šokių aikštele, kurioje nesunku pajusti ką tik įvykusio šventinio vakarėlio nuotaiką. Šventė – tai laisvai šokti ir būti kartu su šeima ir draugais.

Visam būriui talentingų šokėjų choreografiją kūrė Kamilė Karpalovaitė, su kuria atlikėja dirba nuo pat karjeros pradžios. Kartu su jomis, vaizdo klipo idėją iki smulkiausių detalių gludino ir jį režisavę Asaf Yehuda bei Imantas Boiko.

„Jaučiu tokį stiprų dėkingumo jausmą, kad gyvenimas dovanoja tokius momentus ir žmones, mylinčius tai, ką daro, prisidedančius prie kūrybos, padedančius ištransliuoti mano viziją ir dainos žinutę“, – rezultatais džiaugiasi Evgenya.

Padėkas atlikėja dalina visai prie klipo dirbusiai komandai: šokėjams Miglei Dudavičiūtei, Jon Sky, Mariui Eidrigevičiui, Lukui Lipnickui, apšvietėjui Mantui Frolenko, stilistams Katrinai Knizikevičiūtei -Bajoras, Justui Vonzodui, Robertai Čižiūtei, makiažo ir plaukų meistrams Gabijai Narušytei, Martai Žadeikaitei, Dainiui Gedgaudui, Aistei Dauginytei, prodiuserėms Agnei Šlivinskaitei, Aistei Naveckaitei ir daugybei kitų.

Pasak Evgenyos, mintį apie kalėdinę dainą savo repertuare ji nešiojosi jau kurį laiką.

„Tiesą sakant, tai buvo viena iš tų svajonių kūrybiniam kelyje. Kai pradėjau ją rašyti pajutau, kad norėčiau savęs nevaržyti ties viena kalėdine daina, o parašyti jas kelias. Iš karto atsirado didesnė kūrybinė laisvė ir pats procesas akimirksniu tapo įdomesnis“, – pasakoja dainininkė.

Šventinių nuotaikų kupinas mini albumas „Odė Kalėdoms” žada pasirodyti gruodį. Su juo šventės atlikėjai tik prasidės. Sausio 8 d. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje įvyks Evgenyos Redko koncertas, kuriame ji pasirodys su gyvo garso grupe, o šalia naujų kalėdinių dainų atliks ir populiariausius savo kūrinius.

Bilietus į pirmąjį tokį žiemos koncertą klausytojai išpirko itin greitai, todėl atlikėja paskelbė papildomą pasirodymą.

„Visų labai laukiame – bus be galo gražus ir pakylėtas šventinis koncertas“, – sako dainininkė.

Pokalbis su Evgenya Redko laidoje ŽMONĖS svečiuose:

Evgenya Redko – Pakylėtas gruodis:

Evgenya Redko – „Pakylėtas gruodis“: vaizdo klipo filmavimo akimirkos (11 nuotr.)
+5
„ŽMONĖS svečiuose“ Evgenya Redko (7 nuotr.)
+1