Atlikėja Ingrida Kazlauskaitė: „Gamtą teršiantis vaikinas manęs nesužavėtų“

Ingrida Kazlauskaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Atlikėja Ingrida Kazlauskaitė kartu su būriu žinomų moterų nusprendė netradiciškai pareikšti savo susirūpinimą aplinkosauga. Jai, kaip ir kitoms spalio mėnesį startavusią kampaniją „Aš galvoju“ palaikančioms dailiosios lyties atstovėms, Kaune esančiuose „Ievos grožio namuose“ dirbanti manikiūro meistrė Ingrida Šeikauskienė padarys manikiūrą ekologijos tema.

Konkurse „Mis Žemė“ Lietuvą atstovavusi atlikėja Ingrida Kazlauskaitė sako, jog aplinkosaugos problemos jai – itin artimos.

„Rankos tikrai nenukris jei pasilenksiu ir nuo žemės pakelsiu popierėlį“, – sakė I.Kazlauskaitė, ne kartą dalyvavusi ir pati inicijavusi aplinkosaugines akcijas.

Mergina įsitikinusi, jog tai, kaip žmogus elgiasi, priklauso nuo jo auklėjimo. „Aplinką šiukšlinantis vaikinas manęs nesužavėtų. Juk tai reiškia, kad jam stinga ne tik kultūros, bet ir vertybių“, – sakė I. Kazlauskaitė.

Jos nuomone, dėmesys aplinkai, rūšiavimas, noras gyventi ne sąvartyne turi tapti įpročiu, o ne reikšmingu įvykiu. Ir talkų, kurių metu visi tvarkytų aplinką, I. Kazlauskaitės nuomone, reikėtų ne kartą per metus, tačiau bent keturis.

„Keldamas šiukšlę žmogus pagalvoja apie ją numetusįjį. Ir tas, kuris tvarkosi, vargu ar pats bet kur nusvies tai, kas jam nereikalinga“, – įsitikinusi I. Kazlauskaitė.

Aplinkosauginės kampanijos „Aš galvoju“ koncertinio turo pirmasis pasirodymas numatytas lapkričio 8 – ąją Klaipėdoje. Lapkričio 14 – ąją „Rondo“, Merūnas Vitulskis, „Božolė“ choras, „Pikaso“, „Pop Ladies“ ir „69 danguje“ koncertuos Kėdainiuose. Sekančią dieną pagal žinomų atlikėjų dainas linksminsis šiauliečiai. Baigiamasis turo koncertas numatytas Kaune lapkričio 22 d.

Dalis už koncertų bilietus gautų lėšų bus skirta naujoms aplinkosauginėms idėjoms įgyvendinti.

Skaitykite daugiau