Atlikėja Šorena išvyko į gimtąjį Tbilisį

Šorena Džaniašvili / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šorena Džaniašvili / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-06-11 10:06
AA

Lietuvoje gerai žinoma gruzinų atlikėja Šorena šią savaitę išvyko į gimtąjį Tbilisį, kur kartu su vietiniais muzikantais rinks naujas dainas savo muzikinei programai „Mano širdies muzika“.

„Taip, Tbilisyje ruošiuosi aplankyti giminę, tačiau pagrindinis kelionės tikslas yra surasti kuo daugiau įdomių autentiškų gruziniškų dainų, kurias Lietuvoje pristatysiu rudenį“, – prieš išvykdama trumpai pakomentuoja dainininkė.

Pasaulio ir džiazo muzikos atlikėja Šorena ruošiasi ne tik atnaujintai programai, kuri apžavėjo daugelio Lietuvos miestų ir miestelių publiką, bet ir albumui.

Pietietišku nuoširdumu ir temperamentu paženklintos gruziniškų dainų Šorenos interpretacijos tikėtina jau visai netrukus suguls į ilgai lauktą antrąjį dainininkės albumą.

„Iš muzikos nesistengiu pasipelnyti – viską darau neskubėdama ir iš visos širdies. Gruzinų dainos reikalauja daug energijos. Dainuodama sudeginu daug kalorijų“, – šypsodamasi pasakoja Šorena.

Iš šios kelionės atlikėja tikisi parsivežti bent penkis naujus kūrinius. Jie papildytų šviežiai įrašytą medžiagą, kurią Šorena parengė dar prieš išvykdama į Gruziją.