Atlikėjas Sasha Song: ką aš darau ne taip?

Žmonės.lt fotomontažas / Eimanto Paulausko nuotr.
Žmonės.lt fotomontažas / Eimanto Paulausko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-12-11 12:27
AA

Dainininkas Dima Šavrovas (Sasha Song) daug metų kentė aplinkinių užgauliojimus dėl savo plaukų, mat jų neturėjo. Tačiau visai netikėtai ryžosi naujai procedūrai ir šiandien gali džiaugtis vešliais ir gražiais plaukais. Be to, išskirtiniame interviu vyras atskleis, kiek jam kainavo nauji plaukai.

„Aš nesuprantu, kodėl taip nepatinku žmonėms, ką aš darau ne taip? Kaip ir stengiuosi normaliai apsirengti bei atrodyti ir gerai padainuoti. Kai kuriems žmonėms tiesiog to reikia – apkalbėti, apšmeižti, gal kažkas jau su jais negerai?“ – laidoje KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30 per LNK pasakos atlikėjas Sasha Song.

„Anksčiau, kai man sakydavo, kad tu plikas, aš sakydavau tokią frazę: „protas išstumia visus plaukus“. Tai tada žmogus neturėjo ką pasakyti. Čia Ovidijaus Vyšniausko išmintinga frazė“, – laidoje kalbės atlikėjas.

Anksčiau Dima turėjo labai vešlią šukuoseną, tačiau sulaukęs 22 metų visiškai nupliko. Todėl vaikinas dažnai viešumoje pradėjo rodytis su skrybėle arba kepure.

„Įdomiausias dalykas, kad skrybėlę aš pradėjau nešioti dar prieš tai, kai pradėjau plikti. Tai buvo mano stiliaus dalis, bet po to tai pagalvojau, kad tai kaip tik slepia mano plikę“, – kalbės D. Šavrovas.

Tačiau visai netikėtai dainininkas socialiniuose tinkluose aptiko naujovę –priklijuojamą peruką: „Pamačiau feisbuke tokį filmuką, kur plaukai priklijuojami, ir aš taip sakau „vau“! Čia gi taip lengva atrodo, kodėl gi man nepabandyti“.

Dima iškart nusprendė naujovę išbandyti ant savęs: „Aš dėkingas Karinai, kad atsirado tokia kirpėja, kuri išdrįso pabandyti, nes jai irgi buvo pirmas kartas ir ji sakė, kas bus, jeigu nepavyks?“

Atlikėjas Sasha Song atskleis, kad šis malonumas jam kainavo ne taip ir pigiai.

„Tai yra labai brangu, ypač jeigu išversti litais. Aš iki šiol verčiu į litus, nueinu į parduotuvę ir galvoju, kas čia darosi dabar pas mus Lietuvoje? Tai 700 eurų, aišku, yra daug“, – laidoje kalbės atlikėjas Sasha Song.

Išskirtinį interviu su atlikėju Sasha Song žiūrėkite šiandien laidoje KK2 19 val. 30 min. per LNK.