Atlikėjo Giedriaus Širkos kino rekomendacijos: „Nesu „įklimpęs“ į vieną ar kitą žanrą“

Giedrius Širka/Dovaldės Butėnaitės nuotr.
Giedrius Širka/Dovaldės Butėnaitės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-03-28 16:54
AA

„Kaip matote, mėgstu filmus „nuo iki“ ir nesu įklimpęs į vieną ar kitą žanrą nei kine, nei muzikoje. Pasaulis pilnas puikių kūrinių, tik reikia jų paieškoti“, – sako grupės „Golden Parazyth“ lyderis, atlikėjas Giedrius Širka ir dalijasi mėgstamiausių savo matytų filmų TOP 5.

„Vilko dantų karoliai“, rež. Algimantas Puipa

Mano nuomone, tai Algimanto Puipos šedevras, parodantis žmogaus klajones savęs pažinimo koridoriuose. Daug kam tai gali tapti atradimu.

„Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“, rež. Arūnas Matelis

Įstabi A. Matelio dokumentika. Kadangi pats labai mėgstu dviračių sportą, negaliu nepaminėti šio filmo. Tai pirmas kartas, kai kino komanda iš taip arti galėjo fiksuoti lenktynes ir nesumeluotą jų dramą.

„The Witch“, rež. Robert Eggers

Tai fantastiška Robert Eggers siaubo drama. Esu prisiekęs siaubo filmų fanas, tad galiu drąsiai sakyti, jog šis filmas turi to teisingo šiurpulio, paslapties ir siaubo.

„Sengirė“, rež. Mindaugas Survila

Mindaugas Survila ir jo darbas apie sengirės likučius Lietuvoje. Apie gyvūniją iš labai arti. Aš dievinu būti gamtoje, mokausi ją suprasti, todėl negaliu nepaminėti šio vieno iš nedaugelio tokių gerų filmų apie Lietuvos gamtą.

„Šerlokas Holmsas ir daktaras Vatsonas“, rež. Etanas Cohenas

Nauja komedija su mano mėgstamiausiu komiku iš Holivudo Will Ferell. Negalėjau sustoti juoktis. Tai absurdo ir nuotykių humoro mėgėjų rojus!

Daugiau įvairaus žanro filmų rasite www.zmonescinema.lt.