N-18 turinys
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
TAIP
NE

Atlikėjo Johno Legendo žmona Chrissy Teigen atskleidė, kokioje beprotiškiausioje viešoje vietoje jiems yra tekę mylėtis

Chrissy Teigen ir Johnas Legendas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Seksualioji manekenė Chrissy Teigen (28 m.) naujame interviu paatviravo apie savo ir sutuoktinio Johno Legendo (35 m.) intymų gyvenimą bei atskleidė pačią beprotiškiausią viešą vietą, kurioje jiedu pasimylėjo.

„Vykome į Tailandą susitikti su mano tėvais, skridome komercine pirmąja klase. Buvome po antklode. Ir mes net nebuvome atskiroje sekcijoje. Mes už tai turėtume gauti kokį nors trofėjų“, – žurnalui „Cosmopolitan“ apie seksą viešoje vietoje atviravo Chrissy Teigen.

Gražuolė manekenė žurnalo skaitytojoms taip pat atskleidė, kokios taktikos laikėsi santykių su Johnu Legendu pradžioje ir kaip jai pavyko jį užkariauti.

„Aš kurį laiką leidau jam pabūti su savimi, – sakė manekenė, turėdama omeny tai, jog nelydėjo jo per koncertinį turą. – Blogiausias dalykas, kurį gali padaryti santykių pradžioje, tai užspęsti vyrą į kampą ir taip priversti jį su nusivylimu galvoti: „Gyvenimas už tokių santykių ribų yra kur kas įdomesnis“. Nė karto jo neklausiau: „Ar mes pora?“. Santuoka niekada nebuvo mano tikslas, nes aš niekada nebuvau labai tradicinių pažiūrių. Aš tiesiog buvau laiminga būdama su juo“, – pasakojo Chrissy Teigen, už balsingojo dainininko pernai ištekėjusi po septynerių metų draugystės.

Chrissy Teigen / žurnalo „Cosmopolitan“ viršelis/Eric Ray Davidson nuotr.
Skaitykite daugiau