Atomazga byloje dėl Vilijos Pilibaitytės-Mios sumušimo Kauno viešbutyje

Vilija Pilibaitytė-Mia / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Vilija Pilibaitytė-Mia / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-08-01 16:02
AA

Kauno apylinkės prokuratūroje priimtas procesinis sprendimas dėl balandžio pabaigoje galimai sumuštos dainininkės Vilijos Pilibaitytės-Mios. Prokuratūra pranešė, kad ikiteisminis tyrimas dėl įvykio Kauno viešbutyje yra nutrauktas.

Ikiteisminis tyrimas dėl galimo smurto buvo nutrauktas po dainininkės Vilijos Pilibaitytės-Mios apklausos, jai patvirtinus, kad dėl šio įvykio ji neturi jokių pretenzijų.

Atlikėja pareiškimo dėl įvykio nerašė ir teigia neplanuojanti rašyti. Pareiškėjos tvirtinimu, žodinio konflikto su pažįstamu vyru metu ji patyrė stresą, todėl galėjo pareigūnams klaidingai apibūdinti įvykio aplinkybes.

Įvertinus surinktus ikiteisminio tyrimo duomenis, priimtas sprendimas tyrimą nutraukti.

Vilija Pilibaitytė-Mia / BNS nuotr.

Primename, kad balandžio 29 d. apie 13.40 val. Kaune, Mickevičiaus g. esančiame viešbutyje „Best Baltic“, vyras (gim. 1987 m.) smurtavo prieš moterį (gim. 1983 m.).

Žmonės.lt žiniomis, sumušta moteris – atlikėja Vilija Pilibaitytė-Mia. Kilus konfliktui į minėtą Kauno viešbutį buvo iškviesta greitoji pagalba.

Portalą Žmonės.lt pasiekė informacija, kad Viliją Pilibaitytę ir smurtavusį vyrą siejo artimas ryšys. Konfliktas galėjo įvykti dėl skyrybų.

Portalas 15min tądien susisiekė su pačia Mia, tačiau ji atsisakė komentuoti situaciją.

Visgi atlikėjai paskambinus po keleto dienų, fakto apie incidentą ji nepaneigė.

„Nesiruošiu būti auka ar jos vaidinti, nes tiesiog nenoriu ja būti. Visa ši situacija – pernelyg išpūstas burbulas. Nėra taip blogai, kaip atrodo“, – 15min sakė dainininkė.

Kiek vėliau Mia savo feisbuko paskyroje pasidalijo įrašu, kuriame patikino, kad jai viskas gerai.

„Turėčiau palikt komentarą vieną kitą, na, bet nėra ką palikti. Kas nori, pučia burbulą, o kas nenori, tas gyvena savo gyvenimą. Todėl visus noriu nuramint, man viskas gerai!

Aš gyva ir sveika, draugai! Ačiū visiems už jūsų rūpestį. O visa kita vadinama gyvenimu! Tik vienų gyvenimas praeina su tomis pačiomis situacijom tyliai ir ramiai, o kitų ne“, – rašė ji.

Su įtariamu konflikto dalyviu (vardas ir pavardė redakcijai žinomi) portalui Žmonės.lt susisiekti nepavyko. Iš pradžių vyras neatsiliepė, o vėliau išjungė telefoną.

Anot portalo lrytas.lt, po incidento ant atlikėjos veido buvo aptikti paviršiniai sužalojimai, kurie buvo sukelti smūgiuojant kumščiais ir delnais.

Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Tautvilė Merkevičiūtė tada lrytas.lt patvirtino, kad dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas, o įtariamajam paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Vyrui buvo pareikšti įtarimai pagal Baudžiamojo kodekso 140 straipsnio 2 dalį (fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas). Už tai numatyti viešieji darbai, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.