Atostogaudamas Graikijoje futbolininkas Cristiano Ronaldo viešbučio darbuotojams paliko net 20 tūkst. eurų arbatpinigių

Cristiano Ronaldo / Vida Press nuotr.
Cristiano Ronaldo / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-07-25 08:56
AA

Vienas garsiausių pasaulio futbolininkų Cristiano Ronaldo (33) visai neseniai nustebino savo gerbėjus – futbolininkas paliko Madrido „Real“ komandą ir pasirašė kontraktą su Turino „Juventus“. Derybos dėl atlygio naujoje komandoje taip pat praėjo puikiai – žaidėjas per metus „Juventus“ uždirbs apie 30 mln. eurų.

Prieš keletą savaičių Graikijos kurorte, „Royal Methoni“ viloje su šeima ir draugais atostogavęs C. Ronaldo viešnagės pabaigoje paliko įspūdingą sumą arbatpinigių – 20 tūkst. eurų, praneša Metro.co.uk.

Graikijoje žvaigždė su šeima ilsėjosi 10 dienų. Vila, tapusi futbolininko atostogų rezidencija, pamėgta pasaulinio garso žvaigždžių. Joje atostogas kadaise leido ir Angelina Jolie su Bradu Pittu. Kurortas – itin prabangus. Viloje dirbantis personalas yra nuolatos pasiruošęs įvykdyti visas svečių užgaidas.

Pasirodo, C. Ronaldo vilos darbuotojams turėjo vieną užduotį – kuo labiau užtikrinti savo ir šeimos privatumą.

Personalo paslaugomis futbolininkas liko patenkintas. O kaip kitaip – išsiregistruodamas iš vilos jis paliko net 20 tūkst. arbatpinigių.

„Dešimčiai darbuotojų, kurie rūpinosi Cristiano Ronaldo šeima ir saugojo juos nuo paparacų, sportininkas atsidėkodamas paliko po 2000 eurų“, – skelbė Sportime.gr.