Atsargiai: sudėtingai derinami daiktai!

Gatvės stilius Paryžiuje / AOP nuotr.
Gatvės stilius Paryžiuje / AOP nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
A
A

Kol kabo ant pakabos ar juos vilki manekenas, visa tai atrodo patraukliai. Tačiau konkrečioje konkrečios moters spintoje tokie daiktai neretai nusėda pačiose gelmėse. Aišku, kiekvienai savo, tačiau daugumas mūsų skundžiasi, jog šito niekada nenešioja. O jūs arba atkreipkite dėmesį į sąrašą, arba papildykite jį naujais punktais.

1. Vilnonės, kašmyrinės ar merinosų vilnos suknelės trumpomis rankovėmis. Sakote, galima nešioti jas kaip sarafaną – po apačią balti ar kitokie marškiniai arba golfas? Prisipažinkite, kada pastarąjį kartą matėte stilingą tokio derinio variantą?! Mes jau nekalbame apie patogų. Sluoksniuoti – irgi ne visada išeitis. Todėl gerai pagalvokite, ką, po kuo, ar ant ko vilkėsite tokį drabužį. Ypač mūsų klimato sąlygomis.

Sluoksniuoti kelių ilgių drabužius  – ne visada išeitis.

2. Ne to ilgio suknelės ir sijonai. Sluoksniuoti – anaiptol ne taip paprasta, o sluoksniuoti kelių ilgių drabužius – išvis aukštasis pilotažas. Neapsigaukite tokie deriniai gerai atrodo nuotraukose, tačiau judant efektas gali būti visai priešingas. Pagalvokite, su kokia striuke ar paltu nešiosite perkamą drabužį ir ar naujas maksi sijonas nepareikalaus sau į kompaniją odinės striukės, batelių, rankinės (ir žiedo su smaragdu).


3. Pernelyg ilgi ar pernelyg purūs nertiniai ir megztiniai. Jie taip netikusiai kyšo iš po viršutinių drabužių, kad... dažniausiai taip ir lieka tarp retai nešiojamų apdarų. Didmegztiniai, dėl kurių pernai svaigo mados tinklaraštininkės, taip pat keblus drabužis: jam reikia sauso ir gana šilto oro. O kiek pas mus tokio?! Kuo daugiau tuo geriau, bet vis tiek blaiviai įvertinkite savo termoreguliaciją, šalies, kurioje gyvenate, klimatą, ir piniginės išteklius.

H&M kolekcijos modelis
H&M kolekcijos modelis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

4. Palaidinės ir suknelės su sudėtingomis iškirptėmis, skeltukais, atviromis nugaromis, sijonai su specifiniais skeltukais, kelnės, kurių ilgis reikalauja arba aukštakulnių, arba žemakulnių. Po palaidinėmis reikia specialių liemenėlių. Po sijonais – neretai – apatinukų. Taigi spintos tvarkos labui, peržvelkite ir tas pakabas, ir pagaliau nuspręskite, kaip ištraukti į dienos šviesą nelaimėlius (tai yra, parūpinkite jiems trūkstamas detales, kad galėtumėte vilkėti).

H&M kolekcijos modelis
H&M kolekcijos modelis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

5. Daiktai su kebliomis detalėmis: kaspinėliais, raišteliais, odiniais ar perregimais intarpais. Dabar ne laikas klausti, kur buvo jūsų galva, kur juos pirkote. Pagalvokite, kaip būtų galima įtraukti juos į aktyvų garderobą (kaspiną pakeisti diržu, raištelius – spaustukais, sagomis, lipnia juosta); su perregimais ar odiniais intarpais gal pavyks susitaikyti ar juos pridengti švarku, šaliku, papuošalu. O kitąkart prisiminkit – kuo paprastesnis siluetas ir kuo mažiau detalių, tuo didesnė tikimybė, jog daiktas nenusibos.