Atšaukiamas „Devilstone“ festivalis: prašo išsaugoti bilietus kitiems metams

Festivalio „Devilstone“ akimirka
Festivalio „Devilstone“ akimirka
Šaltinis: Žmonės
2020-04-09 19:59
AA

Renginių, koncertų ir festivalių organizatoriai su nerimu laukia, kuo baigsis koronaviruso sukelta krizė – tuoj bus mėnuo, kai Lietuvoje sustingęs viešas kultūrinis gyvenimas. Akivaizdu, jis bus kitoks ir pasibaigus karantinui. Ekstremalaus rokenrolo festivalio „Devilstone“ organizatoriai ketvirtadienį pranešė, kad šią vasarą renginys neįvyks.

„Nors Lietuvoje šiuo metu nėra formalaus Vyriausybės nurodymo atšaukti vasarą vyksiančius renginius, tačiau akivaizdu, kad situacija tiek šalyje, tiek Europoje nėra palanki vasarą numatytiems renginiams. Tai rodo ir atskiri šalies vadovų pranešimai, kuriuose užsimenama, kad su karantino pabaiga žalia šviesa masiniams renginiams uždegta nebus“, – sako festivalio organizatoriai.

Iš suplanuotų 55 „Devilstone 2020“ atlikėjų net 37 buvo numatyti iš užsienio. Organizatoriai pabrėžia, kad dėl pasaulyje siautėjančios pandemijos nebegali kokybiškai tęsti festivalio organizavimo darbų.

„Visi atlikėjai turėjo būti paskelbti iki balandžio pabaigos, tačiau to jau nebepadarysime. Uždaryta oro erdvė bei griežtinamos karantino sąlygos Europos šalyse griauna mūsų lūkesčius įgyvendinti planuotą festivalio programą. Nors šiuo metu ir neturime nei vieno atšaukto atlikėjo pasirodymo, būtų naivu tikėtis, kad pavyks to išvengti artimiausiu metu“, – rašo festivalio organizatoriai.

Festivalio „Devilstone“ akimirka / Organizatorių nuotr.

„Negalime sau leisti planuoti abejotinos kokybės renginio. Tai būtų nepagarba jums, atlikėjams, visiems partneriams ir rėmėjams. Ir tikrai nenorime planuoti mažesnio renginio atsisakydami kai kurių festivalio dalių, menų programos ar kažkurios iš scenų“, – rašoma rengėjų kreipimesi.

„Devilstone“ rengėjai kreipėsi į gerbėjus su prašymu pasilikti jau nupirktus šių metų festivalio bilietus: „Prašome labai nedaug – išsaugoti šių metų bilietą. Jis galios į kitų metų festivalį. Mums tai būtų didžiausia parama. Mes padarysime viską, kas nuo mūsų priklauso, kad „Devilstone 2021“ būtų fantastiškas ir įsimintinas. Pasižymėk ir atsimink: kitąmet festivalis vyks liepos 15–18 dienomis. Ten pat, gražiame Anykščių Dainuvos slėnyje.“