Atšauktas festivalis „Lollapalooza“, nes čia atsisakė dainuoti Zikos viruso išsigandusi Rihanna

Rihanna / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pranešama, kad Rihanna (28 m.) atšaukė savo pasirodymą festivalyje „Lollapalooza“, kuris šiemet turėjo įvykti Kolumbijoje, nes išsigando Pietų Amerikoje siaučiančio Zikos viruso. Dėl to, kad prarado pagrindinę festivalio žvaigždę ir nesugebėjo surasti jai pamainos, „Lollapalooza“ organizatoriai atšaukė visą festivalį.

Kasmetinis muzikos festivalis „Lollapalooza“ turėjo įvykti rugsėjo 17–18 dienomis Kolumbijos sostinėje Bogotoje, tačiau prieš keletą dienų jo organizatoriai pranešė, kad festivalis nebeįvyks.

„Organizatoriai norėtų išreikšti jų gilų dėkingumą visiems gerbėjams, kurie palaikė festivalį nuo pirmos jo dienos, įskaitant ir rėmėjus bei žiniasklaidos partnerius“, – toks pranešimas pasirodė oficialiame festivalio puslapyje.

Tačiau portalas „Daily News“ pateikia kitą versiją, esą Rihanna net nebuvo patvirtinusi savo dalyvavimo festivalyje. Anot portalo šaltinių, Rihanna tiesiog nebuvo laisva tomis dienomis, kada suplanuotas festivalis, ir jo organizatoriams nepavyko prisikalbinti jokios kitos didelės muzikos žvaigždės, tad galiausiai nuspręsta festivalį iš viso atšaukti.

Rihanna / „Scanpix“ nuotr.

Šiemet „Lollapalooza“ festivalyje turėjo koncertuoti atlikėja Lana Del Rey, reperis Wiz Khalifa, britų elektroninės muzikos duetas „Disclosure“ ir kt.

„Lollapalooza“ muzikos festivalis, pirmą kartą surengtas 1991 metais, su pertraukomis gyvavo 19 metų. Jame yra koncertavusios tokios muzikos pasaulio žvaigždės kaip Lady Gaga, Eminemas, Kanye Westas, „Imagine Dragons“, „Beastie Boys“, „Kings of Leon“, „Coldplay“, „Depeche Mode“, „Foo Fighters“, „Red Hot Chili Peppers“, Björk, Calvinas Harrisas ir daugybė kitų.

Skaitykite daugiau