Atšauktas muzikos festivalis „Galapagai“ – šią vasarą neįvyks

Festivalis „Galapagai“ / Enrikos Urbonavičiūtės nuotr.
Festivalis „Galapagai“ / Enrikos Urbonavičiūtės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-05-13 12:48
AA

Artėjant vasarai – festivalių sezonui – melomanus pasitiko liūdna žinia. Vieno populiariausių muzikos festivalių „Galapagai“ organizatoriai pranešė, kad festivalis šią vasarą neįvyks.

Ši žinia pranešta festivalio feisbuko paskyroje.

„Labas, kalba Galapagai!

Tai nėra smagiausia, ką norime pasakyti, bet pakalbėkim atvirai: nutarėme perkelti festivalį #galapagai į kitus metus. Tokį sprendimą priėmėme įvertinę, kad tą patį savaitgalį vyks masė didžiųjų renginių visoje Lietuvoje, kurie dalinasi tą pačią publiką, kartu kokybiškas techninis išpildymas tampa problema, kuri – ne mažesnė nei užsienio atlikėjų honorarai. Visiems pasaulio festivaliams atėjo maksimalių išbandymų arba – būtino restarto metas.

Akivaizdu, kad pandemija mus visus stipriai pakeitė, šiandien festivaliautojas – visiškai kitoks nei prieš kelis metus ir turime ieškoti naujų koncepcijų, kaip jus sudominti. Turime planų ir vizijų, tam bus skirti šie pauzės metai. Taip pat labai lauksime jūsų idėjų, pasiūlymų. O kad išsiskyrimas neprailgtų, kviesime susitikti Zarasų kempinge, kur visą vasarą savaitgaliais vyks jaukūs mažųjų Galapagų koncertai. Tuo tarpu festivalio bilietai, kuriuos turite, galios 2025 metų festivalyje arba juos galite grąžinti info@galapagai.lt.

Ačiū už supratimą ir palaikymą“, – rašė organizatoriai.