Atsinaujinusi grupė „2 Donatai“ ir „Žemaitukai“ pristato naują dainą: ją skiria D.Čižausko atminimui

Karolis Akulavičius, Donatas Balvočius ir grupė „Žemaitukai“ / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Karolis Akulavičius ir Donatas Balvočius pavasarį pasitiko su premjera. Duetas „2 Karolis ir Donatas“ su grupe „Žemaitukai“ pristatė dainą „Nepabaigta istorija“, kuri žymi naują karjeros etapą.

Po Donato Čižausko mirties grupės „2 Donatai“ veikla nesustojo – ketvirtadienį Karolis Akulavičius ir Donatas Balvočius su „Žemaitukais“ pristatė dainą „Nepabaigta istorija“. Grupės nariai ją paviešino socialiniuose tinkluose ir paskelbė, kad kūrinį skiria metų pradžioje mirusiam Donatui Čižauskui.

„Žemaitukai“ ir grupė „2 Karolis ir Donatas“ – „Nepabaigta istorija“. Daina dedikuota kolegai – a.a Donatui Čižauskui. Ačiū Linui Vaitkevičiui už sukurtą stebuklą, žodžiai ir muzika, kuri turi tiek daug galios. Dabar atėjo laikas pasidalinti „Nepabaigta istorija“ ir su jumis“, – rašė grupių nariai.

Klausykite:

Apie premjerą Karolis Akulavičius ir Donatas Balvočius paskelbė prieš kelias savaites oficialioje „2 Donatų“ feisbuko paskyroje.

„Šiandien pildėme senas svajones.

Ką tik su Donatas Balvočius baigėme darbus įrašų studijoje!

Tai buvo sena mano ir A.A Donato svajonė – įrašyti dainą kartu su grupe „Žemaitukai“. Linas Vaitkevičius ir Ovidijus Petrauskas buvo ir yra artimi mūsų muzikinio projekto bičiuliai, taigi šis susibūrimas mums labai simboliškas ir šiltas!

O kovo mėnėsį mes jau pristatysim Jums bendrą mūsų darbo vaisių!

Daina „Nepabaigta Istorija“ mums žymi naują pradžią“, – rašė jie feisbuke.

Šiandien pildėme senas svajones. 🙂 Ką tik su @Donatas Balvočius baigėme darbus įrašų studijoje! Tai buvo sena mano ir...

Posted by 2 Donatai Official on 2023 m. vasario 21 d., antradienis

Apie tai, kad į grupę grįžta Donatas Balvočius, Karolis Akulavičius anksčiau pranešė LNK laidoje „KK2“. Koncertuodami ir dovanodami klausytojams Donato Čižausko kūrinius, atlikėjai prisidės ir prie Donato šeimos finansinio stabilumo. Karolio ir Donato duetas nesivadins „2 Donatais“.

Karolis Akulavičius ir Donatas Balvočius / LNK nuotr.

„Su šeimos nariais aptarėme, kad šito pavadinimo tikrai nepaliksime. Gal per anksti kalbėti, bet turim tokią viziją, kad liks tiesiog skaičius ir nuostabūs vardai – Donatas ir Karolis. To užtenka, pseudonimų nereikia“, – laidoje kalbėjo Karolis.

Pirmasis pasirodymas didžiojoje scenoje naujo dueto laukia balandžio 1 dieną koncerte, skirtame Donato Čižausko atminimui.

Žmonės.lt primena, kad sausio pabaigoje Karolis Akulavičius pranešė, kad planuoja tęsti „2 Donatų“ veiklą ir pasidalijo mintimis apie tai, kaip jaučiasi praėjus kuriam laikui po Donato Čižausko laidotuvių.

Savo įrašu atlikėjas sutiko pasidalinti su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

Tie, kuriems yra tekę netekti artimo bičiulio, puikiai supranta, kaip sunku būna po to atsipeikėti… Mintyse per akimirką sunyko viskas, kuo gyvenau pastaruosius metus. Labai sunku priimti tą faktą, kad niekas nebebus taip, kaip ankščiau – viskas apsivertė. Donatas tikrai buvo geras draugas, bendražygis, stiprus kūrėjas. Po jo mirties atsivėrė tuštuma, liko begalė neatsakytų klausimų.

Pastaruoju metu labai daug galvojau ir supratau, kad negaliu tiesiog sustoti. Sulaukiau begalės jūsų klausimų, palaikymo kupinų žinučių. Gyvenimas juda į priekį ir tai, ką galiu padaryti geriausiai yra – neleisti Donato dainoms užgęsti. Jo dainos savyje talpina begalinę prasmę, primena visiems mums, kad turime dalintis mintimis, turime kalbėti apie savo jausmus, išgyvenimus. Kiek vėliau apie viską papasakosiu plačiau.

Dabar noriu kreiptis į jus ir padėkoti už visą palaikymą. Sulaukiau labai didelio jūsų žinučių kiekio. Jūs nuostabūs.
AČIŪ, JUMS, už begalinį palaikymą.

Ateinančiu metu noriu skirti daugiau dėmesio savo šeimai, poilsiui ir pamažu grįžti prie darbo. Visa detalesne informacija pasidalinsiu vėliau. Ačiū jums už kantrybę. Aš su jumis“, – rašė K.Akulavičius.

Grupės „2 Donatai“ nario Donato Čižausko laidotuvės (63 nuotr.)
+57

Skaitykite daugiau