Atsinaujinusio legendinio viešbučio bare – šventinis vakaras: suplūdo būrys žinomų žmonių

Atsinaujinusio viešbučio „Neringa“ bare – šventiškai nusiteikusios garsenybės / Organizatorių nuotr.
Atsinaujinusio viešbučio „Neringa“ bare – šventiškai nusiteikusios garsenybės / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-11-07 10:43
AA

Savaitgalį „Neringa Lobby baras“ pakvietė į šventinį vakarą. Kviestiniams svečiams pristatyta baro erdvė, taip pat vyko ekskursija po prieš daugiau nei metus atnaujintą pastatą.

Vakaro nepraleido aktoriai Larisa Kalpokaitė su vyru Jonu Braškiu, mados dizaineris Egidijus Rainys, interjero dizainerė Jurga Plette su sutuoktiniu, tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė su vyru, teisininku Mantu, balerina Kristina Tarasevičiūtė su bičiule, drabužių kūrėja Sandra Šernė ir jos vyras, futbolininkas Darvydas, performanso menininkė Monika Dirsytė, kuriai draugiją palaikė projekto „Pravo-Justice“ vadovas Dovydas Vitkauskas, drabužių kūrėjai Rūta Mackevičiūtė ir Eduardas Fedotovas, dainininkė Erica Jennings su ilgamečiu bičiuliu, diplomatu Gyčiu Marcinkevičiumi, nuomonės formuotoja Inga Žuolytė su drauge, drabužių kūrėja Vidmantė Martikonytė-Medišauskienė su vyru Pauliumi, verslininkė Liucina Rimgailė su papuošalų kūrėja Simona Brazdžionyte bei kiti svečiai.

Erica Jennings su ilgamečiu bičiuliu, diplomatu Gyčiu Marcinkevičiumi / Justė Juškevičiūtė nuotr.

Šventiniame vakare apsilankiusi L.Kalpokaitė pasakojo labai laukusi ekskursijos po pastatą. Žinomai aktorei labiausiai įsiminė senamiesčio vaizdas, atsiveriantis nuo viešbučio stogo. Jaunystėje L.Kalpokaitė legendiniame restorane būdavo dažna viešnia, tačiau šiame bare lankėsi pirmą kartą.

„Pamenu, gaudavome stipendiją ir eidavome į „Neringą“ taurės gėrimo. Būtinai užsisakydavome garsųjį „Kijevo“ kotletą. Atnaujintas viešbutis paliko gerą įspūdį. Vaikštant po viešbučio erdves, neapleido jaunystės prisiminimai. Labai smagu, kad restoranas po rekonstrukcijos išliko toks pat, išsaugotos istorinės detalės“, – kalbėjo aktorė.

Larisa Kalpokaitė su vyru Jonu Braškiu / Justė Juškevičiūtė nuotr.

L.Kalpokaitė teigė, kad sostinės barus su šeima aplanko svarbiomis progomis. Vakarais ir savaitgaliais L.Kalpokaitė vaidina teatre, gastroliuoja po visą Lietuvą.

„Kai buvome jauni, mielai lakstydavome po barus. Dabar užsukame per gimtadienius, vardadienius ar kitas šventes. Nesinori gaminti namuose, atšvęsti galima bare ar restorane“, – kalbėjo legendinė aktorė.

Renginio nepraleidusi M.Dirsytė pasakojo su dideliu smalsumu aplankanti naujus Vilniaus barus bei restoranus. Menininkė negailėjo pagyrų moderniam baro interjerui, kuriame atsispindi legendinio restorano tematika. „Ši vieta nemirtinga. Atnaujinant tokių pastatų interjerą, labai svarbu išsaugoti tradicijas bei autentiškas detales. „Neringos“ restoranas man visada asocijavosi su „Kijevo“ kotletais. Nuo šio vakaro – ir stilingu baru. Šis viešbučio kompleksas visai kaip aš – komercija suderinta su tikra dvasia“, – juokėsi meno atstovė.

Atsinaujinusio viešbučio „Neringa“ bare – šventiškai nusiteikusios garsenybės / Justė Juškevičiūtė nuotr.

Nors prieš keletą metų M.Dirsytė būdavo dažna barų lankytoja, dabar mieliau laisvą laiką skiria dukrai, sportui, doktorantūros studijoms bei poilsiui. Šventės viešnia pasakojo išeinanti pavakaroti kartą per mėnesį. „Gyvenu disciplinuotai, todėl pramogomis nepiktnaudžiauju. Rudenį ir žiemą maudausi Vilnelėje, o tai nėra suderinama su barais ir naktiniais klubais. Nereikia sau visko drausti, tačiau labai svarbu saikas“, – sakė M.Dirsytė.

Atlikėja E.Jennings negalėjo pagyrų atsinaujinusioms pastato erdvėms, o barą ant stogo vadino fantastišku. Moteris pasakojo, kad restoranas „Neringa“ jos šeimai ypač svarbus. Jame dainininkė lankėsi daugybę kartų minėdama svarbias šventes, šeimos pietų, taip pat koncertavo, filmavo vaizdo klipą. Šiame restorane taip pat įvyko jos ir dabar jau buvusio vyro Jurgio Didžiulio pirmas pasimatymas. „Man labai svarbu vietos energetika. Labai patinka vietos su istorijomis, kuriose jaučiuosi sava“, – kalbėjo renginio viešnia.

Fotogalerija:

Atsinaujinusio viešbučio „Neringa“ bare – šventiškai nusiteikusios garsenybės (43 nuotr.)
+37

Žinomi svečiai per ekskursiją apžiūrėjo atsinaujinusį viešbutį „Neringa“, legendinį restoraną „Neringa“, šiltuoju metų laiku veikiantį panoraminį „Neringa Rooftop barą“, rūsyje įsikūrusi „Neringa Basement barą“ bei puošnųjį „Neringa Lobby barą“.

Pirmame viešbučio aukšte esantis baras moderniais sprendimais bei meninėmis instaliacijomis atspindi legendinio restorano tematiką. Akį traukia virš baro kabančios džiovintų augalų kompozicijos, kuriomis pasirūpino garsusis floristas Mantas Petruškevičius. Baro interjeru rūpinosi „Yes design“ komanda, kūrusi ir kitų pastato erdvių interjerą.

Šventės metu su garsenybėmis bendravo svečiai iš užsienio. „Neringa“ yra vienintelis restoranas ir baras Lietuvoje, turintis savo vynuogynus Portugalijoje. Į mūsų šalį atskridęs someljė Diogo Pereira supažindino vakaro dalyvius su portugališkų gėrimų ypatumais.