Atskleidė, apie ką kalbėjo princas Williamas su Catherine ant ligoninės laiptų

Princas Williamas su žmona Catherine ir sūnumi / „Scanpix“ nuotr.
Princas Williamas su žmona Catherine ir sūnumi / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-04-25 17:31
AA

Kai pirmadienio pavakarę ant privačios Šv. Marijos ligoninės laiptų Londone pasirodė princas Williamas (35) su žmona Kembridžo hercogiene Catherine (36), viso pasaulio akys buvo nukreiptos į juos. Karališkoji pora pasauliui pristatė savo naujagimį sūnų.

Jiedu šypsojosi, mojavo fotografams ir tyliai šnekučiavosi. Skaitymo iš lūpų ekspertas portalui mirror.co.uk atskleidė, apie ką karališkoji pora kalbėjosi, stovėdama ant ligoninės laiptų.

Williamas: Jums abiems viskas gerai?

Catherine: Aha.

Williamas: Pažiūrėk, jis čia. Štai čia. (Jiedu mojuoja kairėje pusėje stovintiems žmonėms.)

Catherine: Pamojuokime ten. (Jiedu mojuoja dešinėje pusėje stovintiems žmonėms.)

Catherine: Žiūrėk, jis čia. Šiek tiek vėjuota, ar ne? Jis gali sušalti. Eikime jau.

Williamas: Žinoma.

Šis visiškai buitinis pokalbis – tai jaukus priminimas, kad net būsimasis Jungtinės Karalystės karalius visų pirma yra atsakingas už savo šeimą ir jos gerovę. Ši akimirka iliustruoja artimus ir rūpinimųsi vienas kitu paremtus poros santykius.

Princo Williamo ir Catherine sūnus / „Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad trečias princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine vaikas gimė balandžio 23 d. 11 val. 01 min. Londono laiku (13 val. 01 min.). Apie kūdikio gimimą Kensingtono rūmai pranešė laišku žiniasklaidai ir žinute tviteryje. Kaip reikalauja karališkasis protokolas, pirmiausia apie mažylio gimimą sužinojo karalienė Elizabeth II – jai princas Williamas paskambino tiesiai iš ligoninės.

„Jos Didenybė Kembridžo hercogienė saugiai pagimdė sūnų 11 val. 01 min. (13 val. 01 min Lietuvos laiku). Kūdikis sveria 3,827 kg. Kembridžo hercogas dalyvavo gimdyme. Jos Didenybė ir jos kūdikis jaučiasi puikiai“, – buvo rašoma rūmų išplatintame pranešime.

Berniukas eilėje į Jungtinės Karalystės sostą nustūmė savo dėdę princą Harry į šeštą vietą. Naujagimis yra penktas eilėje į sostą po savo senelio princo Charleso, savo tėvo bei brolio su seserimi.

Princas Williamas ir hercogienė Catherine pristatė pasauliui savo trečią atžalą (25 nuotr.)
+19
Princas Williamas atvežė vaikus susipažinti su mažuoju broliuku (8 nuotr.)
+2