„Lietuvos talentai. Supervaikai“/Justino Auškelio (FOTODIENA) nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-06-02 11:35
AA

Sekmadienį TV3 žiūrovai stebėjo projekto „Lietuvos talentai. Supervaikai“ superfinalą. Didžiojo šou metu paaiškėjo nugalėtojas – juos tapo keturiolikmetis Jonas Vozbutas.

Mygtukiniu akordeonu grojantis talentingas berniukas sulaukė daugiausiai žiūrovų palaikymo. Pasibaigus populiariam šou, jo rengėjai atskleidžia, kaip tris savaites balsavo žiūrovai. Primename, kad iš vieno telefono numerio buvo galima balsuoti 10 kartų.

„Lietuvos talentai. Supervaikai“ (29 nuotr.)
+23

Kaip paaiškėjo, pirmojo tiesioginio finalo metu daugiausiai balsų pelnė oro akrobatė Kristina Bujanauskaitė (1991 balsus). Antroje vietoje atsidūrė geros nuotaikos užtaisas – linksmosios šokėjos Tėja ir Deimantė (974 balsai). Trečioji vieta atiteko jaunajai gimnastei Perlai Burneikytei (750 balsų). Ketvirtoje vietoje atsidūrė krištolinio balso savininkas Paulius Rimeikis (736 balsai). Teisėjai nusprendė, kad į superfinalą keliauti turi klasikinės muzikos mylėtojas P. Rimeikis. Viso I finale sulaukta 7416 balsų.

Antrajame finale daugiausiai balsų pelnė šokėjos „Smaragdo miesto žonglierės“. Pasirodymą su ugnimi surengusios mergaitės pelnė 1555 balsus. Antroje vietoje atsidūrė jaunoji cirko artistė Aurėja Šedbaraitė (1117 balsų). Trečiają vietą užėmė šokių kolektyvas „RED Kids“ (823 balsai). Ketvirtoje vietoje – kolektyvas SFINX (670 balsų). Teisėjai nusprendė, kad toliau keliauti turi SFINX – taip šokėjai pateko į superfinalą. Viso II finale sulaukta 7376 balsų.

Superfinalo metu projekto teisėjai turėjo tik patariamąjį balsą. Dešimties dalyvių likimas buvo tik žiūrovų rankose. Būtent jie rinko ir balsavo už verčiausią nugalėti. Lemiamoje kovoje triumfavo mygtukiniu akordeonu grojantis Jonas Vozbutas. Jis sulaukė 2606 balsų. Antrąją vietą užėmė oro akrobatė Kristina Bujanauskaitė (2011 balsų). Trečioje vietoje – šokėjos „Smaragdo miesto žonglierės“ (1987 balsai). Viso superfinale balsuota 15236 kartus.